Chomutov čte!

Bezbariérový vstup na akci

Akce je vhodná pro děti

Čteme :)Společná akce knihovny a chomutovských škol. Rozvíjíme čtenářskou gramotnost.

Datum konání: 3. 6. 2019 začátek od 09:00, délka 8 hodin

Organizátor: SKKS

Doba trvání: 8 hodin

Knihovna pod širým nebem - bílý, prostorný stan s regálem knih, relaxační vaky, mikrofon, slunečníky, stolky na tvoření. To vše bylo od časného rána k vidění v blízkosti naší školy, která jako první otevírala týdenní program akce Město čte!, pořádanou SKKS. Dopolední část byla naplněna čtenářskými dílnami pro několik našich tříd. Následovala hodina, kdy některé z dětí četly úryvek ze své oblíbené knihy do mikrofonu a velmi zajímavá byla přednáška pro veřejnost  o historii Chomutova. Na své si přišli i tvořílci. U stolečků se slunečníky kreslili a vyráběli. Čas pokojně plynul, sluníčko se snažilo, stejně jako paní knihovnice. Povedlo se! Děkujeme! :)