McDonald's cup - krajské kolo

Kategorie A ročník narození 2009 - 2012

Datum konání: 20. 5. 2019 začátek od 15:26

Místo konání: 2.Mlýn, 43003 Chomutov

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Po excelentním výkonu v okresním kole se vydali naši borci do Teplic, kde se konalo kolo krajské.Rozlosovaní nás poslalo do skupiny B, kde se naši borci postupně utkali se soupeři z Litvínova, Teplic a Děčína.

Hned v prvním utkání nás prověřili kluci že sportovní školy z Litvínova. Těžké úvodní utkání ale naši žáci zvládli a po boji zvítězili 1-0. V druhém utkání si s chutí zastříleli, kdy žáky z teplické základní školy rozstříleli 6-1, kdy se hstrickem blisknul benjamínek výpravy Honzík Rosecký. Skvělý kolektivní výkon korunovali posledním vítězstvím ve skupině nad Děčínem 2-1 a mohli se těšit na semifinálový boj proti soupeři z Ústí nad Labem. Kluci skvělé dodrželi taktické pokyny, takže ústecké soupeře přehráli a po hatricku Viktora De Stefanise zvítězili 5-0 a těšili se na finále.

Tam už nám bohužel nepřálo štěstí a možná maličko došly síly. Po bojovném výkonu jsme finále prohráli 0-2… ale i stříbrné medaile našim klukům moc sluší.

Gratulujeme všem a děkujeme za skvělou reprezentaci školy Vikimu De Stefanisovi, Kubovi Faltejskovi, Filipovi Hrdlovicovi, Matěji Duchoňovi, Kubovi Řadoví, Honzíkovi Bretzkovi, Honzíkovi Roseckému a květině našich řad Lauře Vykysalé.

Vytvořeno: 20. 5. 2019
Poslední aktualizace: 20. 5. 2019 15:42