McDonald´s cup - okresní kolo

fotbalový turnaj pro žáky ročníku 2009 - 2011

Datum konání: 24. 4. 2019 začátek od 07:45

Místo konání: ZŠ Jirkov, Krušnohorská, Krušnohorská, 43111 Jirkov

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Po úspěšném postupu z okrskového kola se žáci vypravili tentokrát na kolo okresní, kde je čekali soupeři nejen z Chomutova, ale i z Jirkova a Kadaně.

Všichni reprezentanti jeli na zápasy plni nadšení a bylo to vidět od první minuty na hřišti, kdy s maximálním nasazením zahájili zápasy, kdy v prvním zápase nad ZŠ Březeneckou zvítězili 3:0.

Další dva zápasy nad jirkovskou základní školou a základni školou z Kadaně zvítězili v obou zápasech 5:0. Všichni se prezentovali skvělým kolektivním fotbalovým výkonem, kdy míč lítal ze strany na stranu a naši žáci dávali góly po skvělých fotbalových akcích.

V posledním zápase už maličko došly síly, ale i remíza 0:0 s loňským vítězem turnaje nám stačila k celkovému vítězství a postupu do kola krajského.

Děkujeme všem reprezentantům.

Vytvořeno: 24. 4. 2019