Podzimní hra pro školní družinu

Podzimní soutěže, které si připravili žáci dramatického kroužku pro děti z naší školní družiny

Datum konání: 19. 10. 2021 začátek od 14:00

Organizátor: Markéta Pravdová

Jeden z posledních slunečných dní tohoto roku trávily děti ze školní družiny ve společnosti členů dramatického kroužku pod vedením paní učitelky Pravdové.

A co se vlastně dělo? Na školní zahradě se sešly pohádkové bytosti a připravily si pro děti zábavné úkoly, které se plnily v družstvech. Ať už šlo o hledání správné dvojice - zvířátko a otisk stopy, části podzimního listí nebo hledání veverčiny skrýše, se vším si děti poradily naprosto skvěle. Krásný den završila odměna v podobě stínového divadla, které vyráběli žáci druhého stupně, pod vedením paní učitelky Ivety Králové, v hodinách pracovních činností.

Miroslava Pýchová

Vytvořeno: 20. 10. 2021