Soustředění OVOV

- příprava na republikové finále

Datum konání: 30. 8. 2019 - 1. 9. 2019 začátek od 16:01

Místo konání: Hřebíkárna , Bezručova 5877, 43003 Chomutov

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Doba trvání: 1.9 dní

Na naší škole se stalo již téměř tradicí, že školní rok začíná soustředěním "oveček". Ani letos tomu nebylo jinak.

V pátek se u školy sešli jak žáci, kteří se připravují na republikové finále, tak nadějné ovečky do dalších let. Všechny čekal během víkendu velmi náročný program, během kterého všichni zvládli celý všestrannostní desetiboj.

V pátek jsme posportovali v tělocvičně a den jsme uzavřeli společnou návštěvou kina, kam jsme jeli tradičně na kolech.

V sobotu jsme se po dopoledním sportování v tělocvičně a na hřišti přesunuli do rekreačního centra Hřebíkárna, kde soustředění pokračovalo. Po obědě a poledním klidu čekal žáky náročný trénink alpinningu. Zvládli ho ale bravurně. Odměnou jim pak byla po večeři sauna a relaxace.

V neděli jsme soustředění zakončili cyklistickým výletem směr Hora sv. Šebestiána. Bohužel nám nepřálo počasí a hrozba bouřky nám nedovolila vystoupat až do cíle.

I tak se soustředění povedlo a teď už nám držte palce do Brna.

Všechny zúčastněné chválí učitele TV :) za parádní přístup a předvedené výkony.

Vytvořeno: 1. 9. 2019
Poslední aktualizace: 1. 9. 2019 21:36