V síti

Plné vstupné: 70 Kč

O filmu "V síti"

Vážení rodiče.

Naše škola zajistila promítání premierového filmu V síti.
Jedná se o radikální dokumentární experiment, který odkrývá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Film ukazuje, s jakými nástrahami se setkávají děti na internetu v čím dál tím nižším věku. V běžné distribuci je film do 15 let nepřístupný, ale pro školy je k dispozici školní verze filmu “do 12 let nevhodné”. Tato klasifikace filmu znamená, že vzhledem k rozdílnému vývoji dětí rozhodují výhradně rodiče o účasti mladších dětí.
Jelikož v reálné skutečnosti jsou na internetu ohroženy mnohem mladší děti než 12 let, umožníme účast na promítání i dětem, které jsou mladší se souhlasem rodičů. Zvažte prosím, zda umožníte účast svému dítěti. Připravili jsme pro vás souhrn dostupných informací o filmu.

Informace na serveru Československá filmová databáze

O "light" verzi dokumentu

Rozhovor s režisérem Vítem Klusákem