Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

 

eu_konkurenceschopnost

Naše škola je zapojena do projektu Vzdělání pro konkurenceschopnost

eu_vvv Naše škola je od 1. ledna 2017 příjemcem projektu CZ.02.3.68/0.0/16_022/0003916 (tzv. Šablony)

Naše škola je od 1. ledna 2017 partnerem v projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000509 (Budování kapacit škol)

 

ČERVEN 2008

 

2. června 2008

Primátorka města Chomutova a Den dětí.

Primátorka navštíví 2. B a 3. A v 10:00

 

2. června 2008

Den dětí v Podkrušnohorském zooparku.

1. A a 1. B

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

4. června 2008

"Perštejnská antuka 2008"

Volejbalový turnaj smíšených mužstev v Perštejně.

Mgr. Jana Pondělíčková

 

4. června 2008

Olympiáda v angličtině 4. - 5. tříd.

Mgr. Filip Jančák

 

4. června 2008

Malíř v akci

Zábavné malování pro žáky 1. stupně v TV

Mgr. Eva Opálková

 

5. června 2008

Sportovní den v Annabergu pro žáky 1. - 5. tříd

Mgr. Miroslava Machová a Mgr. Stanislava Wiedenová

 

5. června 2008

Ekologická beseda pro žáky 3.A a 3.B

Mgr. Simona Šperlingová - Mgr. Marta Kochlöflová

 

7. - 14. června 2008

Škola v přírodě Pec pod Čerchovem - 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

 

7. června 2008

Setkání členů redakčních rad školních časopisů.

Vyvrcholení celoročního projektu MLADÍ ŽURNALISTÉ.

Vyhodnocení nejúspěšnějších redakčních rad a jednotlivců, slavnostní vernisáž výstavy v naší škole.

Josef Griml a redakce školního časopisu FELIX

 

7. června - 27. června 2008

Výstava školních časopisů a keramiky

"DĚTSKÁ TVŮRČÍ FANTAZIE A DOVEDNOST"

otevřeno denně PO - PÁ ve foayeru školy 8:00 - 15:00

Josef Griml

 

9. června - 18. června 2008

Škola v přírodě Bezdružice

ve škole v přírodě atletická olympiáda

Mgr. Jana Pondělíčková a kol.

pro žáky 3. - 9. tříd

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé tříd dle organizace ŠvP

 

17. června 2008 

Sportovní den pro žáky 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

23. června 2008 v 10:00 - atrium školy

Pasování prvňáčků na skutečné a velké školáky.

Předávání štafety žáků 9.A nejmladším školákům v naší škole.

 - tradiční akce školy -

pro žáky 1. A a 1. B

Josef Griml, FELIX a žáci 9.A

 

23. června 2008

Turistické putování Bezručovým údolím.

5. B - 7. B - 8.A

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Miroslava Machová - Mgr. Jana Plachá

 

23. června 2008

Sociologický průzkum - Vztahy ve třídě

ve spolupráci s ped.psych.poradnou - 8.B

Mgr.Petr Švorc a PPP Chomutov - v DDM

 

24. června 2008

"Jako královna Koloběžka"

Tematický výlet Most a Klášterec nad Ohří pro 5. ročníky

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Ivana Poláková

 

24. června 2008

Arboretum v Klášterci nad Ohří - 4.A

Mgr. Kamila Vaclíková

 

24. června 2008

Třídění odpadu - 3.A - ekologie

Mgr. Simona Šperlingová

 

25. června 2008

Poslední zvonění a loučení se školou - žáci 9.A

společenská místnost školy

Mgr. Jana Pondělíčková

 

25. června 2008

Sociologický průzkum - Vztahy ve třídě

ve spolupráci s ped.psych.poradnou - 8.A

Mgr.Jana Plachá a PPP Chomutov - v DDM

 

 

25. června 2008

 Gotický hrad Loket - tematický výlet 4. B

Mgr. Stanislava Wiedenová

 

25. června 2008

Lesnická obora v Krušných horách - Křímov - 2.AB

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková

 

25. - 26. června 2008

Rozlučkový výlet 9.A ve Vysoké Peci

Mgr. Jana Pondělíčková

 

26. června 2008

Skanzen Stará Ves v PZOO Chomutov

soutěž na statku u Jaroslava Stejného

"Nejlepší strašák školy - aneb vítáme naše prázdniny"

- třídy podle rozpisu, účast v soutěži -

třídní učitelé

 

27. června 2008

Slavnostní ukončení školního roku 2007 - 2008

předání závěrečného vysvědčení

třídní učitelé jednotlivých tříd

 

27. června 2008

Slavnostní předání závěrečného vysvědčení žákům 9.A

1. mlýn v Bezručově údolí

Mgr. Jana Pondělíčková a pozvaní učitelé

 

* * * * *

 KVĚTEN 2008

 

1. května 2008

STÁTNÍ SVÁTEK

 

2. května 2008

Ředitelské volno

 

2. - 10. května 2008

Škola v přírodě Bedřichov

žáci 2.A a 2.B

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

5. května 2008

Tematická beseda pro žáky 8. a 9. ročníků

"Sex ANO, dítě NE ! "

kino Praha Chomutov

Mgr. Jana Plachá

6. května 2008

Okresní finále ve volejbalu st. žáků - chlapci

ZŠ Zahradní a ZŠ Jirkov

Mgr. Jana Pondělíčková

6. května 2008

Dopravní soutěž pro žáky ZŠ

Dopravní hřiště autoškoly Omega Chomutov

Mgr. Kamila Vaclíková

7. května 2008

Beseda - prevence gamblerství

" Abstinující gambler Petr Kohout"

pro žáky 8. a 9. tříd - 2 besedy

7. května 2008

Mladý zdravotník

Beseda a soutěž ve spolupráci s ČČK

Mgr. Kateřina Průšová

8. května 2008

STÁTNÍ SVÁTEK

 

9. května 2008

Ředitelské volno

 

9. - 11. května 2008

Žákovský softballový turnaj mužstev z ČR

11. SOFTBALL GRAND PRIX CHOMUTOV 2008

" O putovní pohár ředitele 12. ZŠ Chomutov "

účast: 19 mužstev 1. a 2. ligy kadetů a 1. ligy žáků ČSA

Softballový areál SC 80 Beavers Chomutov

ředitel turnaje: Josef Griml

12. května 2008

Florbalový turnaj České florbalové unie

FLORBALL CUP 2008

pro žáky 4. - 5. tříd

Mgr. Milan Märc, Martin Bocian a naše ZŠ

15. května 2008

Vodní hrátky v Aquadromu Most

Mgr. Jana Pondělíčková

16. května 2008

Beseda s cestovatelem Igorem Brezovarem

Z PRAHY DO ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE

pro žáky 3. - 5. tříd a pro žáky 6. - 9. tříd

Vyprávění o cestě na motocyklu z Prahy přes celou Asii až do Japonska - s autogramiádou a prohlídkou motocyklu          BMW 1100 GS

19. května 2008

Šípková Růženka - balet ZUŠ Chomutov

Městské divadlo v Chomutově

9.A a Mgr. Jana Pondělíčková

19. května 2008

Okresní finále ve volejbalu st. žákyň

ZŠ Zahradní a ZŠ Jirkov

Mgr. Jana Pondělíčková

23. - 25. května 2008

Mistrovství České republiky kadetů - softball

celorepublikový turnaj žákovských mužstev ČSA

softballový areál SC 80 Beavers u naší školy

Martin Chmelík

23. května 2008

BAMBIRIÁDA 2008

DDM Chomutov na Kamencovém jezeře

Účast a zapojení do her Bambiriády 2008

1.A a 1.B

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

26. - 28. května 2008

Akce školního preventisty

" K - Centrum - nízkoprahové zařízení "

pro 5 skupin žáků 2. stupně (7. - 9. tř.)

Mgr. Filip Jančák

27. května 2008

Pohár rozhlasu

atletické závody starších žáků

dle rozpisu Mgr. Ivana Poláková

28. května 2008

Ekologická exkurze - skládka Technických služeb

1. B - Jana Rožová

V průběhu května 2008

Hodnocení soutěžních materiálů

MLADÍ ŽURNALISTÉ

přípravy na vyhodnocení a setkání účastníků soutěže

Josef Griml a redakční rada FELIX,

ve spolupráci se členy poroty

 

DUBEN 2008

 

2. dubna 2008

TVOŘÍME PRO RADOST

Chomutovské kolo soutěže z projektu dětské tvůrčí výtvarně keramické soutěže.

pro přihlášené školy

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková - Josef Griml

 

9. dubna 2008

DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Krajská přehlídka dětských divadelních a loutkářských souborů a recitačních kolektivů Ústeckého kraje

pod záštitou primátorky města Chomutova

Ing. Mgr. Ivany Řápkové

Městské divadlo Chomutov

Josef Griml

pořadatelé: ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského, Dům dětí a mládeže Chomutov, Správa kulturních zařízení, s.r.o. Chomutov

 

9. dubna 2008

Městské divadlo Chomutov

Návštěva divadelních představení DĚTSKÉ SCÉNY 2008

od 9:00 žáci 1. - 4. tříd a ZŠS a MŠ Palachova ul. Chomutov

od 11:30 žáci 5. - 8. tříd naší školy

Mgr. Stanislava Wiedenová a TU - Mgr. Blanka Legnerová a TU

 

15. dubna 2008

ČLOVĚK V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

BESEDA s autogramiádou

s Janem KOPKOU z Jablonce nad Nisou

vítězem nejtěžšího cyklistického maratónu na světě

1 800 km zmrzlou Aljaškou na kole

IDITAROD TRAIL INVITATIONAL 2007

od 10:00 pro žáky 5. - 9. tříd

Josef Griml

 

16. dubna 2008

Nábor nových mladých softbalistů 4. a 5. třídy

Mgr. Jana Pondělíčková - Martin Chmelík (trenér SC 80 BEAVERS)

 

17. dubna 2008

Okresní finále ve volejbalu smíšených družstev 3 + 3 žáků 6. - 7. tříd ZŠ

OR AŠSKČR a ŠSK při 12.ZŠ Chomutov

Josef Griml - Mgr. Jana Pondělíčková

 

17. dubna 2008

Volba povolání pro žáky 8.AB

akce ve spolupráci s Úřadem práce Chomutov

Mgr. Miloš Samec

 

17. dubna 2008

JANÍČKOVO PUTOVÁNÍ

Literární pořad s Jindřichem Lencem

pro žáky 4. - 6. tříd - společenská místost

Mgr. Blanka Legnerová

 

19. dubna 2008

DĚTSKÁ SCÉNA 2008 

Krajská přehlídka dětských sólových recitátorů Ústeckého kraje

pod záštitou primátorky města Chomutova

Ing. Mgr. Ivany Řápkové

Středisko knihovnických a kulturních služeb

a kostel sv. Ignáce v Chomutově

Josef Griml

pořadatelé: ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského, Dům dětí a mládeže Chomutov, Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov

 

23. dubna 2008

Třídní schůzky rodičů

zajišťují: třídní učitelé

 

25. - 27. dubna 2008

KARLOVARSKÝ DABL

žákovský softbal - kadeti

Turnaj 1. ligy kadetů v Karlových Varech

Martin Chmelík - šéftrenér mládeže SC 80 BEAVERS

 

29. dubna 2008

DEN SPORTU V CHOMUTOVĚ

pořadají: Magistrát města Chomutova a OR AŠSK ČR

Kopaná - 1. - 3. třídy a 4. - 5. třídy

předkolo MC Donalds Cup 2008

Městská sportovní hala

Atletický trojboj dívek 4. - 5. třídy

Letní stadion FK Chomutov

Atletický trojboj chlapců  4. - 5. třídy

Školní hřiště ZŠ Chomutov, Kadaňská ul.

Plavecká liga škol 6. - 9. třídy

Městské lázně Chomutov

Mgr. Jana Pondělíčková - Mgr. Miloš Samec - Daniel Lísa

 

29. března 2008

10. DIVADÝLKO 2008

patronát naší školy nad přehlídkou

Nesoutěžní přehlídka dramatické tvořivosti žáků speciálních škol regionu

pořadatel:

Základní škola speciální a Mateřská škola Chomutov, Palachova ul.

Kulturní a společenské středisko Chomutov, sídliště Zahradní

zajistí: Josef Griml a žáci školy

 

Další akce v měsíci dubnu

MLADÍ ŽURNALISTÉ - příjem, registrace a příprava hodnocení soutěžních materiálů ze škol v ČR, které jsou do soutěže přihlášeny

Josef Griml a RR školního časopisu FELIX

COCA COLA CUP - první utkání republikového turnaje pro fotbalová mužstva žáků 6. - 9. tříd

Mgr. Miloš Samec

Porady a pracovní schůzky pedagogického sboru, DVPP a další akce provozního charakteru jsou součástí plánu provozní činnosti školy.

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Michal Šperling

ředitel a zástupce ředitele školy

* * * * *

 

BŘEZEN 2008

 

3. března 2008

Školní kolo biologické olympiády kat. C

Mgr. Kateřina Průšová

4. března 2008

JUNIOR FLORBAL CUP 2008

Okresní florbalový turnaj pro žáky 4. - 5. tříd ZŠ

"Pohár VZP ČR"

Pro přihlášená žákovská mužstva ze škol Chomutovska.

ŠSK při 12. ZŠ - Josef Griml

organizačně s OR AŠSK ČR Chomutov

4. března 2008

Keramická dílna v DDM Chomutov

výukový projektový program 4.B

Mgr. Stanislava Wiedenová

5. března 2008

Sociometrie - vztahy v třídním kolektivu - 5.B

Mgr. Filip Jančák - Mgr. Blanka Legnerová

7. března 2008

PRAVĚK

Návštěva výstavy v muzeu a SKKS Chomutov - 4.B

Mgr. Stanislava Wiedenová

7. března 2008

Slavnostní vyhodnocení školního kola v recitaci

DEN POEZIE

společenská místnost školy

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Jana Plachá

10. března 2008

Školní kolo biologické olympiády kat. D

Mgr. Kateřina Průšová

12. března 2008

Testy CERMAT

Mgr. Miloš Samec

13. března 2008

Sociometrie - vztahy v třídním kolektivu - 5.A

Mgr. Filip Jančák - Marie Pruskavcová

15. března 2008

DEN POEZIE - DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Okresní kolo v sólové recitaci žáků

areál SKKS Chomutov

Úspěšní recitátoři, postupující ze školního kola.

Mgr. Jana Plachá - Josef Griml

17. - 18. března 2008

Velikonoční keramické trhy

Tradiční akce Studia keramiky

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková

18. března 2008

od 9:00

Okrskové kolo ve vybíjené smíšených družstev

žáků 4. - 5. tříd

nalosované školy: 12. ZŠ - 13. ZŠ - 7. ZŠ a 5. ZŠ Chomutov

vítěz postupuje do okresního finále

Velká tělocvična naší školy.

Mgr. Stanislava Wiedenová - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov - Josef Griml

18. března 2008

Olympiáda v ČJ - okresní kolo - 8. - 9. třídy

Dům dětí a mládeže Chomutov

Mgr. Blanka Legnerová

18. března 2008

Olympiáda v AJ - okresní kolo

Klášterec nad Ohří

Mgr. Filip Jančák

19. března 2008

Olympiáda ve fyzice - školní kolo

PaedDr. Vladimír Kafka

20. - 24. března 2008

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

25. března 2008

Docela velké divadlo Litvínov 19:00

návštěva představení - pedagogický sbor

ke Dni učitelů

zajišťuje : Mgr. Jarmila Nejezchlebová

 

26. března 2008

TVOŘÍME PRO RADOST

Školní kolo tvůrčí keramické a výtvarné soutěže pro žáky 1. - 9. tříd školy

Podle projektu "Tvoříme pro radost"

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková a učitelky VV 1. a 2. stupně školy

27. března 2008

Matematický klokan 2008

školní kolo tradiční soutěže

Mgr. Petr Švorc - Marie Pruskavcová a TU 1. stupně ZŠ

27. března 2008

Divadlo rozmanitostí Most - 2. A - 2.B

Čert a Káča Beránková

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

27. března 2008 

Zvukové děje v přírodě - 9.A

Kulturní a společenské středisko Chomutov od 12:00

PaedDr. Vladimír Kafka

27. března 2008

SLAVÍME SE SOUSEDY

Projektový den pro žáky 5.A a 5.B

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Miroslava Machová

28. března 2008

AMAZONSKÉ DEŠTNÉ PRALESY

Beseda s účastníky přírodovědné a zeměpisné expedice s autogramiádou účastníků

besedují : studenti České zemědělské univerzity Praha

Jakub Vícha a Jitka Krausová 

Společenská místnost školy - žáci 4. - 9. tříd

zajišťuje: Josef Griml - v rámci projektu "Cestujeme po světě"

29. března 2008

Tradiční okresní volejbalový turnaj ke Dni učitelů

- učitelé ze škol Chomutovska -

účast: učitelské mužstvo naší školy - dle rozlosování

Mgr. Filip Jančák - Mgr. Jana Pondělíčková

31. března 2008 

Divadlo rozmanitostí Most

Pták Ohnivák a liška Ryška

žáci 1. stupně ZŠ

Mgr. Stanislava Wiedenová

* * * * *

ÚNOR 2008

od 1. února do 10. února 2008

jsou na školách Chomutovska

jednodenní pololetní a potom také týdenní jarní prázdniny

 

* * * * * * * * *

11. února 2008

Divadlo rozmanitostí Most

Tři čuníci

pro třídy 1.AB - Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

15. února 2008

Olympiáda v anglickém jazyce 

okresní kolo

Mgr. Filip Jančák

19. února 2008 

Vývoj hudby - hudební směry - HIP - HOP

Hudební beseda pro 8. - 9. ročníky - kino Praha Chomutov

Mgr. Blanka Legnerová

 

 

20. února 2008

Seminář dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků školy

téma: " Třídní učitel a sociální vazby "

společenská místnost školy

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé

22. února 2008

Návštěva Městské knihovny v Chomutově

3. A - exkurze

22. února 2008

 Divadlo rozmanitostí Most

"Vodnické putování"

divadelní představení 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

do 25. února 2008

Olympiáda v zeměpise - školní kolo

Mgr. Jana Pondělíčková

27. února 2008 ve 14:15

DEN POEZIE 2008

Školní kolo v recitaci žáků ZŠ

DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Společenská místnost školy

Mgr. Jana Plachá a kolektiv

28. února 2008

Olympiáda v anglickém jazyce 

okresní kolo

Mgr. Filip Jančák

28. února 2008

Divadlo rozmanitostí Most

"Aladinova kouzelná lampa"

Divadelní představení pro žáky 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

29. února 2008 

Volejbalový turnaj smíšených družstev 3 + 3

"O pohár školního sportovního klubu"

- pro přihlášená mužstva ze škol Chomutovska -

v tělocvičnách DDM Chomutov a 12. ZŠ Chomutov

Josef Griml - Mgr. Jana Pondělíčková 

únor 2008

sálová kopaná - školní liga

podle rozpisu v termínové listině OR AŠSK ČR Chomutov

Mgr. Miloš Samec

* * * * *

LEDEN 2008

 

3. ledna 2008

Zahájení nového roku 2008

 

 

8. ledna 2008

Městské divadlo v Mostě

OKLAMANÍ

aneb Předvečer tříkrálový 

pro 6. - 7. třídy

Mgr. Blanka Legnerová

 

9. ledna 2008

Školní kolo olympiády v matematice

Mgr. Petr Švorc - Marie Pruskavcová

 

9. ledna 2008

Pracovní porada pedagogů

Mgr. Miloš Zelenka

 

10. ledna 2008

Městské divadlo v Mostě

SUGAR

aneb Někdo to rád horké

pro 8. - 9. třídy

Mgr. Blanka Legnerová

 

15. ledna 2008 

16:00 - 18:00

Kolotoč pro předškoláky

"Vítáme vás v naší škole"

Mgr. Stanislava Wiedenová a 1. stupeň ZŠ

 

16. ledna 2008

Školní kolo olympiády v angličtině

Mgr. Filip Jančák

 

16. ledna 2008

Pracovní porada pedagogů

Mgr. Miloš Zelenka

 

16. ledna 2008

Setkání úspěšných tvůrců

- účastníků předvánoční literární soutěže s autorským čtením -

"Doznívání vánočních zvonků"

od 15:00 ve školní kuchyňce

Josef Griml a redakční rada školního časopisu FELIX

 

18. ledna 2008

Okresní kolo olympiády v němčině

Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří

Mgr. Miroslava Machová

 

 

pátek 18. ledna 2008

14:00 - 17:00

sobota 19. ledna 2008

8:00 - 12:00

Zápis žáků do 1. ročníku

Mgr. Michal Šperling - zástupce ředitele školy,

Mgr. Stanislava Wiedenová - Mgr. Kamila Vaclíková

a organizačně pedagogové z 1. stupně ZŠ

 

23. ledna 2008

Pedagogická rada školy

Hodnocení výsledků vzdělávání za 1. pololetí školního roku

Mgr. Michal Šperling

 

do 25. ledna 2008

Školní kolo olympiády v českém jazyce 8. - 9. ročníky

Mgr. Jana Plachá

 

25. ledna 2008

PROJEKTOVÝ DEN - žáků 9.A

projektové vyučování

JAK SE ŽILO ZA 1. REPUBLIKY

aneb léta 20. a 30. minulého století

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Miroslava Beranová

 

29. ledna 2008

Okresní kolo olympiády v dějepisu

Mgr. Miloš Zelenka

 

29. ledna 2008

Sociometrie - mezilidské vztahy v žákovském kolektivu

pro žáky 5. ročníků

Mgr. Filip Jančák

 

29. ledna 2008

CERMAT - testování výstupů v 9. ročníku

Mgr. Miloš Samec

 

čtvrtek 31. ledna 2008

Vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2007 - 2008

třídní učitelé

 

v průběhu ledna 2008

Okresní liga sálové kopané AŠSK ČR

podle rozpisu OR AŠSK ČR Chomutov

Mgr. Miloš Samec

 

1. února 2008

Pololetní prázdniny

a následují do 10. února 2008

Jarní prázdniny pro školy Chomutovska

* * * * *

PF * 2008

Krásné prožití vánočních svátků,

klidné a radostné vánoční prázdniny a do roku 2008 hodně úspěchů a dobrých nápadů

všem přejí

učitelé, žáci a všichni zaměstnanci

Základní školy Chomutov, Akademika Heyrovského

* * * * *

PROSINEC 2007

 

V průběhu měsíce prosince 2007

Projektový měsíc - ADVENT

2. - 3. ročníky - třídní učitelky - projektové vyučování

 

5. prosince 2007

Mikuláš v patronátní ZŠS a MŠ v Palachově ul. Chomutov

a pro děti na 1. stupni naší školy.

Josef Griml a žáci 9. třídy

6. prosince 2007

Okresní finále ve florbalu pro žáky 8. - 9. tříd - kategorie: IV.

celý areál tělocvičen a šaten - semifinále a finále

OR AŠSK ČR Chomutov - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov

DDM Chomutov - VZP a SD, a.s. Chomutov

Josef Griml - Mgr. Milan Märc - ředitel DDM Chomutov

6. prosince 2007

Školní kolo dějepisné olympiády pro 8. - 9. třídy

Mgr. Miloš Zelenka a Mgr. Miloš Samec

Instalace adventního kalendáře na náměstí v Chomutově

Mgr. Miroslava Beranová se žáky

Betlémy v Městském muzeu Chomutov

návštěvy expozice - 4.A - Mgr. Kamila Vaclíková

11. prosince 2007

Doba Albrechta z Valdštejna - výstava v Praze

Praha předvánoční

tematický zájezd 6.A a 8. ročníků

Mgr. Kateřina Průšová

14. prosince 2007

Dům dětí a mládeže Chomutov

Tvůrčí dílna - vánoční ozdoby

4. B a Mgr. Stanislava Wiedenová

14. - 22. prosince 2007

Školní lyžařský výcvikový kurz Alpy

Itálie - Aprica

žáci 7. - 9. tříd - Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Milan Märc

18. - 20. prosince 2007

Betlémy v chomutovském muzeu

návštěvy výstavy podle plánu třídních učitelů 1. stupně ZŠ

18. - 20. prosince 2007

Vánoční třídní besídky

podle plánu třídních učitelů  - 1. stupeň ZŠ

 

20. prosince 2007 

Vánoční dárky pro děti v Dětském domově ve Vysoké Peci

Akce na základě výzvy redakční rady školního časopisu FELIX.

Dárky pod stromeček v DD Vysoká Pec předají redaktoři FELIXe

Josef Griml - Věra Malimánková (zást.řed. DD Vysoká Pec)

 

21. prosince 2007

JAK KUBA, ONDŘEJ A MATĚJ K JEŽÍŠKOVI DOŠLI.

Představení vánoční pohádky se zpěvy.

8:30  - žáci 1. stupně ZŠ

10:00 - žáci okolních mateřských škol

11:15 - žáci 2. stupně ZŠ   

se žáky 9.A - 6.A a 8.tř. připraví Josef Griml

spolupráce: Mgr. Petr Švorc - Mgr. Miroslava Beranová 

* * * * *

LISTOPAD 2007

 

1. listopadu 2007

" Proč slůně stůně ? "

Představení pro 1.AB v Divadle rozmanitostí Most

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

2. listopadu 2007

SCIO - Mapa školy - 3.A a 8.A

třídní učitelé a Mgr. Miloš Samec

 

6. listopadu 2007

Beatles

Představení v Městském divadle Most 8. - 9. tř.

Mgr. Jana Plachá

 

7. listopadu 2007

VZDĚLÁVÁNÍ 2008

Prezentační výstava středních škol ve Sportovní hale Chomutov

pro žáky 8. - 9. tříd

Mgr. Miloš Samec a třídní učitelé

 

7. listopadu 2007

Muzeum loutkářských kultur Chrudim

Vernisáž výstavy "Kouzelný svět loutek"

Výstava prací z naší dětské tvůrčí výtvarné soutěže, která bude v muzeu         v Chrudimi otevřena od 7.11. do 30.12.2007

úvodní slovo na vernisáži: Josef GRIML

 

7. listopadu 2007

RIZIKA HOR

Beseda se členy Horské služby ČR

pro nejstarší žáky a účastníky lyžařského výcviku

Mgr. Miloš Zelenka

 

7. listopadu 2007

Přírodopisný klokan

Soutěž pro žáky ZŠ - přírodověda, ekologie

Mgr. Kateřina Průšová

 

13. listopadu 2007 

Nicolas Winton - zachránce dětí v období holocaustu

Film a beseda v kině Oko Chomutov 5. - 9. třídy

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé

 

14. listopadu 2007

Slavnostní zahájení provozu učebny ČEZ

Do provozu bude uvedena nová učebna fyziky a chemie

a nová cvičná školní kuchyňka

v 16:30 hodin

Mgr. Miloš Zelenka - ředitel školy

 

14. listopadu 2007

Pedagogická rada školy od 14:00

Výsledky vzdělávání v 1. čtvrtletí školního roku 2007 - 2008

Mgr. Michal Šperling a třídní učitelé

 

14. listopadu 2007

Společné třídní schůzky 

s prezentací nových učeben školy

třídní učitelé

 

15. listopadu 2007

Vyhlášení nové celoroční soutěže pro žáky základních škol ČR

v rámci žákovského projektu redakční rady školního časopisu FELIX pro školní rok 2007 - 2008

MLADÍ ŽURNALISTÉ

Soutěž pro redakční rady školních časopisů a mladé novináře.

Josef Griml a redakční rada školního časopisu FELIX

 

15. listopadu 2007

Aquadrom v Mostě - 8.A a 9.A

Mgr. Jana Pondělíčková a Daniel Lísa

 

17. listopadu 2007 od 20:00

KLOBOUKOVÁ TANCOVAČKA

Společenský večer naší školy a ZŠ Na Příkopech Chomutov

v Městském divadle Chomutov

(více na stránce:SPOLEČENSKÝ VEČER)

organizační výbor 12. ZŠ a 3.ZŠ Chomutov

 

21. listopadu 2007

Tematický zájezd do Marienbergu

Muzeum, hornická štola - dolování v Krušných Horách

Přeshraniční spolupráce - doplnění výuky NJ

Mgr. Miroslava Machová

 

22. listopadu 2007

Africké tance a hudba pouště

velká tělocvična školy - 9:00 I. stupeň, 10:00 II. stupeň ZŠ

Mgr. Stanislava Wiedenevá

 

27. listopadu 2007

Tematický zájezd do Prahy - 5.AB a 7.B

Praha - domovní znamení

třídní učitelé

 

27. listopadu 2007

A. P. Čechov: Tři sestry

Městské divadlo Chomutov - 8. a 9. tř.

Mgr. Jana Pondělíčková a Mgr. Jana Plachá

 

28. listopadu 2007 od 7:30

Okresní finále ve florbalu pro žáky 6. - 7. tříd - kategorie: III.

celý areál tělocvičen a šaten - semifinále a finále

OR AŠSK ČR Chomutov - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov

DDM Chomutov - VZP a SD, a.s. Chomutov

Josef Griml - Mgr. Milan Märc - ředitel DDM Chomutov

 

29. listopadu 2007

Dějepisná olympiáda pro žáky 8. - 9. tříd

termín přípravy na předmětovou olympiádu z D

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Miloš Samec

 

30. listopadu 2007

" Tři sněhuláci "

Představeni v Divadle rozmanitostí Most - 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

 

V průběhu měsíce listopadu 2007

dle harmonogramu Plavecké školy REGENA

Plavecký výcvik pro žáky - 2.AB a 3.AB

třídní učitelky

 

Listopad 2007

Další vzdělávání pedagogických pracovníků školy a akce pro PP a správní zaměstnance školy jsou součástí interního plánu školy.

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Michal Šperling a pověření pracovníci

* * * * *

 

 ŘÍJEN 2007

 

1. října 2007

Atletický čtyřboj mladších žáků 6. - 7. ročníků

Daniel Lísa

SCIO - Testování dovednosti žáků 6. ročníku

Mgr. Miloš Samec

 

2. října 2007

Atletický čtyřboj starších žáků 8. - 9. ročníků

Mgr. Jana Pondělíčková

 

4. října 2007

Porada předsedů ŠSK a zasedání AŠSK ČR

klubovna SC 80 BEAVERS Chomutov

Josef Griml

 

5. října 2007

Jeronýmovy dny

soutěž v překladu na ZŠ Zahradní Chomutov

Mgr. Filip Jančák

 

5. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

pro žáky 1. ročníků zajišťuje Jana Rožová

 

8. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

DLOUHÝ ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

pro žáky 2.AB a 3.B zajišťuje Mgr. Eva Opálková

 

8. října 2007 v 10:00

Poslední tah štětcem s primátorkou města Chomutova

Dokončení 1. etapy zvelebování okolí naší školy

kolem sídliště Jitřenka - natírání a zdobení laviček

žáci 8. tříd - Mgr. Miroslava Beranová a primátorka Statutárního města Chomutova Ing. Mgr. Ivana Řápková

 

10. října 2007

KAMARÁDI

projektový den žáků 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

17. října 2007

Zasedání školské rady

Projednání výroční zprávy školy

ing. Oldřich Moravec - předseda ŠR

 

18. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE

pro žáky 1.AB zajišťuje Mgr. Jarmila Nejezchlebová

* * * * * *

 

ZÁŘÍ 2007

 

3. září 2007

Zahájení školního roku

Přivítání žáků 1. ročníků v atriu školy

(Mgr. Miloš Zelenka - ředitel školy, Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová - třídní učitelky 1.AB, Jitka Heclová, Luba Lorencová a Vlasta Richterová - vychovatelky ŠD)

5. září 2007

Začíná vyučování podle rozvrhu hodin

10. září 2007

Zahájení činnosti bloku B

Povinně volitelné předměty, zájmové útvary, nepovinné předměty

11. září 2007

Podzimní příroda - Podkrušnohorský zoopark Chomutov

(4.A - Mgr. Kamila Vaclíková)

12. září 2007

Třídní schůzky 15:30 - 17:00

podle pokynů organizace školního roku

ČERVEN 2008

 

2. června 2008

Primátorka města Chomutova a Den dětí.

Primátorka navštíví 2. B a 3. A v 10:00

 

2. června 2008

Den dětí v Podkrušnohorském zooparku.

1. A a 1. B

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

4. června 2008

"Perštejnská antuka 2008"

Volejbalový turnaj smíšených mužstev v Perštejně.

Mgr. Jana Pondělíčková

 

4. června 2008

Olympiáda v angličtině 4. - 5. tříd.

Mgr. Filip Jančák

 

4. června 2008

Malíř v akci

Zábavné malování pro žáky 1. stupně v TV

Mgr. Eva Opálková

 

5. června 2008

Sportovní den v Annabergu pro žáky 1. - 5. tříd

Mgr. Miroslava Machová a Mgr. Stanislava Wiedenová

 

5. června 2008

Ekologická beseda pro žáky 3.A a 3.B

Mgr. Simona Šperlingová - Mgr. Marta Kochlöflová

 

7. - 14. června 2008

Škola v přírodě Pec pod Čerchovem - 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

 

7. června 2008

Setkání členů redakčních rad školních časopisů.

Vyvrcholení celoročního projektu MLADÍ ŽURNALISTÉ.

Vyhodnocení nejúspěšnějších redakčních rad a jednotlivců, slavnostní vernisáž výstavy v naší škole.

Josef Griml a redakce školního časopisu FELIX

 

7. června - 27. června 2008

Výstava školních časopisů a keramiky

"DĚTSKÁ TVŮRČÍ FANTAZIE A DOVEDNOST"

otevřeno denně PO - PÁ ve foayeru školy 8:00 - 15:00

Josef Griml

 

9. června - 18. června 2008

Škola v přírodě Bezdružice

ve škole v přírodě atletická olympiáda

Mgr. Jana Pondělíčková a kol.

pro žáky 3. - 9. tříd

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé tříd dle organizace ŠvP

 

17. června 2008 

Sportovní den pro žáky 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

23. června 2008 v 10:00 - atrium školy

Pasování prvňáčků na skutečné a velké školáky.

Předávání štafety žáků 9.A nejmladším školákům v naší škole.

 - tradiční akce školy -

pro žáky 1. A a 1. B

Josef Griml, FELIX a žáci 9.A

 

23. června 2008

Turistické putování Bezručovým údolím.

5. B - 7. B - 8.A

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Miroslava Machová - Mgr. Jana Plachá

 

23. června 2008

Sociologický průzkum - Vztahy ve třídě

ve spolupráci s ped.psych.poradnou - 8.B

Mgr.Petr Švorc a PPP Chomutov - v DDM

 

24. června 2008

"Jako královna Koloběžka"

Tematický výlet Most a Klášterec nad Ohří pro 5. ročníky

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Ivana Poláková

 

24. června 2008

Arboretum v Klášterci nad Ohří - 4.A

Mgr. Kamila Vaclíková

 

24. června 2008

Třídění odpadu - 3.A - ekologie

Mgr. Simona Šperlingová

 

25. června 2008

Poslední zvonění a loučení se školou - žáci 9.A

společenská místnost školy

Mgr. Jana Pondělíčková

 

25. června 2008

Sociologický průzkum - Vztahy ve třídě

ve spolupráci s ped.psych.poradnou - 8.A

Mgr.Jana Plachá a PPP Chomutov - v DDM

 

 

25. června 2008

 Gotický hrad Loket - tematický výlet 4. B

Mgr. Stanislava Wiedenová

 

25. června 2008

Lesnická obora v Krušných horách - Křímov - 2.AB

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková

 

25. - 26. června 2008

Rozlučkový výlet 9.A ve Vysoké Peci

Mgr. Jana Pondělíčková

 

26. června 2008

Skanzen Stará Ves v PZOO Chomutov

soutěž na statku u Jaroslava Stejného

"Nejlepší strašák školy - aneb vítáme naše prázdniny"

- třídy podle rozpisu, účast v soutěži -

třídní učitelé

 

27. června 2008

Slavnostní ukončení školního roku 2007 - 2008

předání závěrečného vysvědčení

třídní učitelé jednotlivých tříd

 

27. června 2008

Slavnostní předání závěrečného vysvědčení žákům 9.A

1. mlýn v Bezručově údolí

Mgr. Jana Pondělíčková a pozvaní učitelé

 

* * * * *

 KVĚTEN 2008

 

1. května 2008

STÁTNÍ SVÁTEK

 

2. května 2008

Ředitelské volno

 

2. - 10. května 2008

Škola v přírodě Bedřichov

žáci 2.A a 2.B

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

5. května 2008

Tematická beseda pro žáky 8. a 9. ročníků

"Sex ANO, dítě NE ! "

kino Praha Chomutov

Mgr. Jana Plachá

6. května 2008

Okresní finále ve volejbalu st. žáků - chlapci

ZŠ Zahradní a ZŠ Jirkov

Mgr. Jana Pondělíčková

6. května 2008

Dopravní soutěž pro žáky ZŠ

Dopravní hřiště autoškoly Omega Chomutov

Mgr. Kamila Vaclíková

7. května 2008

Beseda - prevence gamblerství

" Abstinující gambler Petr Kohout"

pro žáky 8. a 9. tříd - 2 besedy

7. května 2008

Mladý zdravotník

Beseda a soutěž ve spolupráci s ČČK

Mgr. Kateřina Průšová

8. května 2008

STÁTNÍ SVÁTEK

 

9. května 2008

Ředitelské volno

 

9. - 11. května 2008

Žákovský softballový turnaj mužstev z ČR

11. SOFTBALL GRAND PRIX CHOMUTOV 2008

" O putovní pohár ředitele 12. ZŠ Chomutov "

účast: 19 mužstev 1. a 2. ligy kadetů a 1. ligy žáků ČSA

Softballový areál SC 80 Beavers Chomutov

ředitel turnaje: Josef Griml

12. května 2008

Florbalový turnaj České florbalové unie

FLORBALL CUP 2008

pro žáky 4. - 5. tříd

Mgr. Milan Märc, Martin Bocian a naše ZŠ

15. května 2008

Vodní hrátky v Aquadromu Most

Mgr. Jana Pondělíčková

16. května 2008

Beseda s cestovatelem Igorem Brezovarem

Z PRAHY DO ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE

pro žáky 3. - 5. tříd a pro žáky 6. - 9. tříd

Vyprávění o cestě na motocyklu z Prahy přes celou Asii až do Japonska - s autogramiádou a prohlídkou motocyklu          BMW 1100 GS

19. května 2008

Šípková Růženka - balet ZUŠ Chomutov

Městské divadlo v Chomutově

9.A a Mgr. Jana Pondělíčková

19. května 2008

Okresní finále ve volejbalu st. žákyň

ZŠ Zahradní a ZŠ Jirkov

Mgr. Jana Pondělíčková

23. - 25. května 2008

Mistrovství České republiky kadetů - softball

celorepublikový turnaj žákovských mužstev ČSA

softballový areál SC 80 Beavers u naší školy

Martin Chmelík

23. května 2008

BAMBIRIÁDA 2008

DDM Chomutov na Kamencovém jezeře

Účast a zapojení do her Bambiriády 2008

1.A a 1.B

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

26. - 28. května 2008

Akce školního preventisty

" K - Centrum - nízkoprahové zařízení "

pro 5 skupin žáků 2. stupně (7. - 9. tř.)

Mgr. Filip Jančák

27. května 2008

Pohár rozhlasu

atletické závody starších žáků

dle rozpisu Mgr. Ivana Poláková

28. května 2008

Ekologická exkurze - skládka Technických služeb

1. B - Jana Rožová

V průběhu května 2008

Hodnocení soutěžních materiálů

MLADÍ ŽURNALISTÉ

přípravy na vyhodnocení a setkání účastníků soutěže

Josef Griml a redakční rada FELIX,

ve spolupráci se členy poroty

 

DUBEN 2008

 

2. dubna 2008

TVOŘÍME PRO RADOST

Chomutovské kolo soutěže z projektu dětské tvůrčí výtvarně keramické soutěže.

pro přihlášené školy

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková - Josef Griml

 

9. dubna 2008

DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Krajská přehlídka dětských divadelních a loutkářských souborů a recitačních kolektivů Ústeckého kraje

pod záštitou primátorky města Chomutova

Ing. Mgr. Ivany Řápkové

Městské divadlo Chomutov

Josef Griml

pořadatelé: ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského, Dům dětí a mládeže Chomutov, Správa kulturních zařízení, s.r.o. Chomutov

 

9. dubna 2008

Městské divadlo Chomutov

Návštěva divadelních představení DĚTSKÉ SCÉNY 2008

od 9:00 žáci 1. - 4. tříd a ZŠS a MŠ Palachova ul. Chomutov

od 11:30 žáci 5. - 8. tříd naší školy

Mgr. Stanislava Wiedenová a TU - Mgr. Blanka Legnerová a TU

 

15. dubna 2008

ČLOVĚK V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

BESEDA s autogramiádou

s Janem KOPKOU z Jablonce nad Nisou

vítězem nejtěžšího cyklistického maratónu na světě

1 800 km zmrzlou Aljaškou na kole

IDITAROD TRAIL INVITATIONAL 2007

od 10:00 pro žáky 5. - 9. tříd

Josef Griml

 

16. dubna 2008

Nábor nových mladých softbalistů 4. a 5. třídy

Mgr. Jana Pondělíčková - Martin Chmelík (trenér SC 80 BEAVERS)

 

17. dubna 2008

Okresní finále ve volejbalu smíšených družstev 3 + 3 žáků 6. - 7. tříd ZŠ

OR AŠSKČR a ŠSK při 12.ZŠ Chomutov

Josef Griml - Mgr. Jana Pondělíčková

 

17. dubna 2008

Volba povolání pro žáky 8.AB

akce ve spolupráci s Úřadem práce Chomutov

Mgr. Miloš Samec

 

17. dubna 2008

JANÍČKOVO PUTOVÁNÍ

Literární pořad s Jindřichem Lencem

pro žáky 4. - 6. tříd - společenská místost

Mgr. Blanka Legnerová

 

19. dubna 2008

DĚTSKÁ SCÉNA 2008 

Krajská přehlídka dětských sólových recitátorů Ústeckého kraje

pod záštitou primátorky města Chomutova

Ing. Mgr. Ivany Řápkové

Středisko knihovnických a kulturních služeb

a kostel sv. Ignáce v Chomutově

Josef Griml

pořadatelé: ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského, Dům dětí a mládeže Chomutov, Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov

 

23. dubna 2008

Třídní schůzky rodičů

zajišťují: třídní učitelé

 

25. - 27. dubna 2008

KARLOVARSKÝ DABL

žákovský softbal - kadeti

Turnaj 1. ligy kadetů v Karlových Varech

Martin Chmelík - šéftrenér mládeže SC 80 BEAVERS

 

29. dubna 2008

DEN SPORTU V CHOMUTOVĚ

pořadají: Magistrát města Chomutova a OR AŠSK ČR

Kopaná - 1. - 3. třídy a 4. - 5. třídy

předkolo MC Donalds Cup 2008

Městská sportovní hala

Atletický trojboj dívek 4. - 5. třídy

Letní stadion FK Chomutov

Atletický trojboj chlapců  4. - 5. třídy

Školní hřiště ZŠ Chomutov, Kadaňská ul.

Plavecká liga škol 6. - 9. třídy

Městské lázně Chomutov

Mgr. Jana Pondělíčková - Mgr. Miloš Samec - Daniel Lísa

 

29. března 2008

10. DIVADÝLKO 2008

patronát naší školy nad přehlídkou

Nesoutěžní přehlídka dramatické tvořivosti žáků speciálních škol regionu

pořadatel:

Základní škola speciální a Mateřská škola Chomutov, Palachova ul.

Kulturní a společenské středisko Chomutov, sídliště Zahradní

zajistí: Josef Griml a žáci školy

 

Další akce v měsíci dubnu

MLADÍ ŽURNALISTÉ - příjem, registrace a příprava hodnocení soutěžních materiálů ze škol v ČR, které jsou do soutěže přihlášeny

Josef Griml a RR školního časopisu FELIX

COCA COLA CUP - první utkání republikového turnaje pro fotbalová mužstva žáků 6. - 9. tříd

Mgr. Miloš Samec

Porady a pracovní schůzky pedagogického sboru, DVPP a další akce provozního charakteru jsou součástí plánu provozní činnosti školy.

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Michal Šperling

ředitel a zástupce ředitele školy

* * * * *

 

BŘEZEN 2008

 

3. března 2008

Školní kolo biologické olympiády kat. C

Mgr. Kateřina Průšová

4. března 2008

JUNIOR FLORBAL CUP 2008

Okresní florbalový turnaj pro žáky 4. - 5. tříd ZŠ

"Pohár VZP ČR"

Pro přihlášená žákovská mužstva ze škol Chomutovska.

ŠSK při 12. ZŠ - Josef Griml

organizačně s OR AŠSK ČR Chomutov

4. března 2008

Keramická dílna v DDM Chomutov

výukový projektový program 4.B

Mgr. Stanislava Wiedenová

5. března 2008

Sociometrie - vztahy v třídním kolektivu - 5.B

Mgr. Filip Jančák - Mgr. Blanka Legnerová

7. března 2008

PRAVĚK

Návštěva výstavy v muzeu a SKKS Chomutov - 4.B

Mgr. Stanislava Wiedenová

7. března 2008

Slavnostní vyhodnocení školního kola v recitaci

DEN POEZIE

společenská místnost školy

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Jana Plachá

10. března 2008

Školní kolo biologické olympiády kat. D

Mgr. Kateřina Průšová

12. března 2008

Testy CERMAT

Mgr. Miloš Samec

13. března 2008

Sociometrie - vztahy v třídním kolektivu - 5.A

Mgr. Filip Jančák - Marie Pruskavcová

15. března 2008

DEN POEZIE - DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Okresní kolo v sólové recitaci žáků

areál SKKS Chomutov

Úspěšní recitátoři, postupující ze školního kola.

Mgr. Jana Plachá - Josef Griml

17. - 18. března 2008

Velikonoční keramické trhy

Tradiční akce Studia keramiky

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková

18. března 2008

od 9:00

Okrskové kolo ve vybíjené smíšených družstev

žáků 4. - 5. tříd

nalosované školy: 12. ZŠ - 13. ZŠ - 7. ZŠ a 5. ZŠ Chomutov

vítěz postupuje do okresního finále

Velká tělocvična naší školy.

Mgr. Stanislava Wiedenová - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov - Josef Griml

18. března 2008

Olympiáda v ČJ - okresní kolo - 8. - 9. třídy

Dům dětí a mládeže Chomutov

Mgr. Blanka Legnerová

18. března 2008

Olympiáda v AJ - okresní kolo

Klášterec nad Ohří

Mgr. Filip Jančák

19. března 2008

Olympiáda ve fyzice - školní kolo

PaedDr. Vladimír Kafka

20. - 24. března 2008

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

25. března 2008

Docela velké divadlo Litvínov 19:00

návštěva představení - pedagogický sbor

ke Dni učitelů

zajišťuje : Mgr. Jarmila Nejezchlebová

 

26. března 2008

TVOŘÍME PRO RADOST

Školní kolo tvůrčí keramické a výtvarné soutěže pro žáky 1. - 9. tříd školy

Podle projektu "Tvoříme pro radost"

Mgr. Eva Opálková - Mgr. Alena Zýková a učitelky VV 1. a 2. stupně školy

27. března 2008

Matematický klokan 2008

školní kolo tradiční soutěže

Mgr. Petr Švorc - Marie Pruskavcová a TU 1. stupně ZŠ

27. března 2008

Divadlo rozmanitostí Most - 2. A - 2.B

Čert a Káča Beránková

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

27. března 2008 

Zvukové děje v přírodě - 9.A

Kulturní a společenské středisko Chomutov od 12:00

PaedDr. Vladimír Kafka

27. března 2008

SLAVÍME SE SOUSEDY

Projektový den pro žáky 5.A a 5.B

Mgr. Blanka Legnerová - Mgr. Miroslava Machová

28. března 2008

AMAZONSKÉ DEŠTNÉ PRALESY

Beseda s účastníky přírodovědné a zeměpisné expedice s autogramiádou účastníků

besedují : studenti České zemědělské univerzity Praha

Jakub Vícha a Jitka Krausová 

Společenská místnost školy - žáci 4. - 9. tříd

zajišťuje: Josef Griml - v rámci projektu "Cestujeme po světě"

29. března 2008

Tradiční okresní volejbalový turnaj ke Dni učitelů

- učitelé ze škol Chomutovska -

účast: učitelské mužstvo naší školy - dle rozlosování

Mgr. Filip Jančák - Mgr. Jana Pondělíčková

31. března 2008 

Divadlo rozmanitostí Most

Pták Ohnivák a liška Ryška

žáci 1. stupně ZŠ

Mgr. Stanislava Wiedenová

* * * * *

ÚNOR 2008

od 1. února do 10. února 2008

jsou na školách Chomutovska

jednodenní pololetní a potom také týdenní jarní prázdniny

 

* * * * * * * * *

11. února 2008

Divadlo rozmanitostí Most

Tři čuníci

pro třídy 1.AB - Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

15. února 2008

Olympiáda v anglickém jazyce 

okresní kolo

Mgr. Filip Jančák

19. února 2008 

Vývoj hudby - hudební směry - HIP - HOP

Hudební beseda pro 8. - 9. ročníky - kino Praha Chomutov

Mgr. Blanka Legnerová

 

 

20. února 2008

Seminář dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků školy

téma: " Třídní učitel a sociální vazby "

společenská místnost školy

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé

22. února 2008

Návštěva Městské knihovny v Chomutově

3. A - exkurze

22. února 2008

 Divadlo rozmanitostí Most

"Vodnické putování"

divadelní představení 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

do 25. února 2008

Olympiáda v zeměpise - školní kolo

Mgr. Jana Pondělíčková

27. února 2008 ve 14:15

DEN POEZIE 2008

Školní kolo v recitaci žáků ZŠ

DĚTSKÁ SCÉNA 2008

Společenská místnost školy

Mgr. Jana Plachá a kolektiv

28. února 2008

Olympiáda v anglickém jazyce 

okresní kolo

Mgr. Filip Jančák

28. února 2008

Divadlo rozmanitostí Most

"Aladinova kouzelná lampa"

Divadelní představení pro žáky 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

29. února 2008 

Volejbalový turnaj smíšených družstev 3 + 3

"O pohár školního sportovního klubu"

- pro přihlášená mužstva ze škol Chomutovska -

v tělocvičnách DDM Chomutov a 12. ZŠ Chomutov

Josef Griml - Mgr. Jana Pondělíčková 

únor 2008

sálová kopaná - školní liga

podle rozpisu v termínové listině OR AŠSK ČR Chomutov

Mgr. Miloš Samec

* * * * *

LEDEN 2008

 

3. ledna 2008

Zahájení nového roku 2008

 

 

8. ledna 2008

Městské divadlo v Mostě

OKLAMANÍ

aneb Předvečer tříkrálový 

pro 6. - 7. třídy

Mgr. Blanka Legnerová

 

9. ledna 2008

Školní kolo olympiády v matematice

Mgr. Petr Švorc - Marie Pruskavcová

 

9. ledna 2008

Pracovní porada pedagogů

Mgr. Miloš Zelenka

 

10. ledna 2008

Městské divadlo v Mostě

SUGAR

aneb Někdo to rád horké

pro 8. - 9. třídy

Mgr. Blanka Legnerová

 

15. ledna 2008 

16:00 - 18:00

Kolotoč pro předškoláky

"Vítáme vás v naší škole"

Mgr. Stanislava Wiedenová a 1. stupeň ZŠ

 

16. ledna 2008

Školní kolo olympiády v angličtině

Mgr. Filip Jančák

 

16. ledna 2008

Pracovní porada pedagogů

Mgr. Miloš Zelenka

 

16. ledna 2008

Setkání úspěšných tvůrců

- účastníků předvánoční literární soutěže s autorským čtením -

"Doznívání vánočních zvonků"

od 15:00 ve školní kuchyňce

Josef Griml a redakční rada školního časopisu FELIX

 

18. ledna 2008

Okresní kolo olympiády v němčině

Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří

Mgr. Miroslava Machová

 

 

pátek 18. ledna 2008

14:00 - 17:00

sobota 19. ledna 2008

8:00 - 12:00

Zápis žáků do 1. ročníku

Mgr. Michal Šperling - zástupce ředitele školy,

Mgr. Stanislava Wiedenová - Mgr. Kamila Vaclíková

a organizačně pedagogové z 1. stupně ZŠ

 

23. ledna 2008

Pedagogická rada školy

Hodnocení výsledků vzdělávání za 1. pololetí školního roku

Mgr. Michal Šperling

 

do 25. ledna 2008

Školní kolo olympiády v českém jazyce 8. - 9. ročníky

Mgr. Jana Plachá

 

25. ledna 2008

PROJEKTOVÝ DEN - žáků 9.A

projektové vyučování

JAK SE ŽILO ZA 1. REPUBLIKY

aneb léta 20. a 30. minulého století

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Miroslava Beranová

 

29. ledna 2008

Okresní kolo olympiády v dějepisu

Mgr. Miloš Zelenka

 

29. ledna 2008

Sociometrie - mezilidské vztahy v žákovském kolektivu

pro žáky 5. ročníků

Mgr. Filip Jančák

 

29. ledna 2008

CERMAT - testování výstupů v 9. ročníku

Mgr. Miloš Samec

 

čtvrtek 31. ledna 2008

Vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2007 - 2008

třídní učitelé

 

v průběhu ledna 2008

Okresní liga sálové kopané AŠSK ČR

podle rozpisu OR AŠSK ČR Chomutov

Mgr. Miloš Samec

 

1. února 2008

Pololetní prázdniny

a následují do 10. února 2008

Jarní prázdniny pro školy Chomutovska

* * * * *

PF * 2008

Krásné prožití vánočních svátků,

klidné a radostné vánoční prázdniny a do roku 2008 hodně úspěchů a dobrých nápadů

všem přejí

učitelé, žáci a všichni zaměstnanci

Základní školy Chomutov, Akademika Heyrovského

* * * * *

PROSINEC 2007

 

V průběhu měsíce prosince 2007

Projektový měsíc - ADVENT

2. - 3. ročníky - třídní učitelky - projektové vyučování

 

5. prosince 2007

Mikuláš v patronátní ZŠS a MŠ v Palachově ul. Chomutov

a pro děti na 1. stupni naší školy.

Josef Griml a žáci 9. třídy

6. prosince 2007

Okresní finále ve florbalu pro žáky 8. - 9. tříd - kategorie: IV.

celý areál tělocvičen a šaten - semifinále a finále

OR AŠSK ČR Chomutov - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov

DDM Chomutov - VZP a SD, a.s. Chomutov

Josef Griml - Mgr. Milan Märc - ředitel DDM Chomutov

6. prosince 2007

Školní kolo dějepisné olympiády pro 8. - 9. třídy

Mgr. Miloš Zelenka a Mgr. Miloš Samec

Instalace adventního kalendáře na náměstí v Chomutově

Mgr. Miroslava Beranová se žáky

Betlémy v Městském muzeu Chomutov

návštěvy expozice - 4.A - Mgr. Kamila Vaclíková

11. prosince 2007

Doba Albrechta z Valdštejna - výstava v Praze

Praha předvánoční

tematický zájezd 6.A a 8. ročníků

Mgr. Kateřina Průšová

14. prosince 2007

Dům dětí a mládeže Chomutov

Tvůrčí dílna - vánoční ozdoby

4. B a Mgr. Stanislava Wiedenová

14. - 22. prosince 2007

Školní lyžařský výcvikový kurz Alpy

Itálie - Aprica

žáci 7. - 9. tříd - Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Milan Märc

18. - 20. prosince 2007

Betlémy v chomutovském muzeu

návštěvy výstavy podle plánu třídních učitelů 1. stupně ZŠ

18. - 20. prosince 2007

Vánoční třídní besídky

podle plánu třídních učitelů  - 1. stupeň ZŠ

 

20. prosince 2007 

Vánoční dárky pro děti v Dětském domově ve Vysoké Peci

Akce na základě výzvy redakční rady školního časopisu FELIX.

Dárky pod stromeček v DD Vysoká Pec předají redaktoři FELIXe

Josef Griml - Věra Malimánková (zást.řed. DD Vysoká Pec)

 

21. prosince 2007

JAK KUBA, ONDŘEJ A MATĚJ K JEŽÍŠKOVI DOŠLI.

Představení vánoční pohádky se zpěvy.

8:30  - žáci 1. stupně ZŠ

10:00 - žáci okolních mateřských škol

11:15 - žáci 2. stupně ZŠ   

se žáky 9.A - 6.A a 8.tř. připraví Josef Griml

spolupráce: Mgr. Petr Švorc - Mgr. Miroslava Beranová 

* * * * *

LISTOPAD 2007

 

1. listopadu 2007

" Proč slůně stůně ? "

Představení pro 1.AB v Divadle rozmanitostí Most

Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová

 

2. listopadu 2007

SCIO - Mapa školy - 3.A a 8.A

třídní učitelé a Mgr. Miloš Samec

 

6. listopadu 2007

Beatles

Představení v Městském divadle Most 8. - 9. tř.

Mgr. Jana Plachá

 

7. listopadu 2007

VZDĚLÁVÁNÍ 2008

Prezentační výstava středních škol ve Sportovní hale Chomutov

pro žáky 8. - 9. tříd

Mgr. Miloš Samec a třídní učitelé

 

7. listopadu 2007

Muzeum loutkářských kultur Chrudim

Vernisáž výstavy "Kouzelný svět loutek"

Výstava prací z naší dětské tvůrčí výtvarné soutěže, která bude v muzeu         v Chrudimi otevřena od 7.11. do 30.12.2007

úvodní slovo na vernisáži: Josef GRIML

 

7. listopadu 2007

RIZIKA HOR

Beseda se členy Horské služby ČR

pro nejstarší žáky a účastníky lyžařského výcviku

Mgr. Miloš Zelenka

 

7. listopadu 2007

Přírodopisný klokan

Soutěž pro žáky ZŠ - přírodověda, ekologie

Mgr. Kateřina Průšová

 

13. listopadu 2007 

Nicolas Winton - zachránce dětí v období holocaustu

Film a beseda v kině Oko Chomutov 5. - 9. třídy

Mgr. Filip Jančák a třídní učitelé

 

14. listopadu 2007

Slavnostní zahájení provozu učebny ČEZ

Do provozu bude uvedena nová učebna fyziky a chemie

a nová cvičná školní kuchyňka

v 16:30 hodin

Mgr. Miloš Zelenka - ředitel školy

 

14. listopadu 2007

Pedagogická rada školy od 14:00

Výsledky vzdělávání v 1. čtvrtletí školního roku 2007 - 2008

Mgr. Michal Šperling a třídní učitelé

 

14. listopadu 2007

Společné třídní schůzky 

s prezentací nových učeben školy

třídní učitelé

 

15. listopadu 2007

Vyhlášení nové celoroční soutěže pro žáky základních škol ČR

v rámci žákovského projektu redakční rady školního časopisu FELIX pro školní rok 2007 - 2008

MLADÍ ŽURNALISTÉ

Soutěž pro redakční rady školních časopisů a mladé novináře.

Josef Griml a redakční rada školního časopisu FELIX

 

15. listopadu 2007

Aquadrom v Mostě - 8.A a 9.A

Mgr. Jana Pondělíčková a Daniel Lísa

 

17. listopadu 2007 od 20:00

KLOBOUKOVÁ TANCOVAČKA

Společenský večer naší školy a ZŠ Na Příkopech Chomutov

v Městském divadle Chomutov

(více na stránce:SPOLEČENSKÝ VEČER)

organizační výbor 12. ZŠ a 3.ZŠ Chomutov

 

21. listopadu 2007

Tematický zájezd do Marienbergu

Muzeum, hornická štola - dolování v Krušných Horách

Přeshraniční spolupráce - doplnění výuky NJ

Mgr. Miroslava Machová

 

22. listopadu 2007

Africké tance a hudba pouště

velká tělocvična školy - 9:00 I. stupeň, 10:00 II. stupeň ZŠ

Mgr. Stanislava Wiedenevá

 

27. listopadu 2007

Tematický zájezd do Prahy - 5.AB a 7.B

Praha - domovní znamení

třídní učitelé

 

27. listopadu 2007

A. P. Čechov: Tři sestry

Městské divadlo Chomutov - 8. a 9. tř.

Mgr. Jana Pondělíčková a Mgr. Jana Plachá

 

28. listopadu 2007 od 7:30

Okresní finále ve florbalu pro žáky 6. - 7. tříd - kategorie: III.

celý areál tělocvičen a šaten - semifinále a finále

OR AŠSK ČR Chomutov - ŠSK při 12. ZŠ Chomutov

DDM Chomutov - VZP a SD, a.s. Chomutov

Josef Griml - Mgr. Milan Märc - ředitel DDM Chomutov

 

29. listopadu 2007

Dějepisná olympiáda pro žáky 8. - 9. tříd

termín přípravy na předmětovou olympiádu z D

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Miloš Samec

 

30. listopadu 2007

" Tři sněhuláci "

Představeni v Divadle rozmanitostí Most - 1.AB

Mgr. Jarmila Nejezchlebová - Jana Rožová

 

V průběhu měsíce listopadu 2007

dle harmonogramu Plavecké školy REGENA

Plavecký výcvik pro žáky - 2.AB a 3.AB

třídní učitelky

 

Listopad 2007

Další vzdělávání pedagogických pracovníků školy a akce pro PP a správní zaměstnance školy jsou součástí interního plánu školy.

Mgr. Miloš Zelenka - Mgr. Michal Šperling a pověření pracovníci

* * * * *

 

 ŘÍJEN 2007

 

1. října 2007

Atletický čtyřboj mladších žáků 6. - 7. ročníků

Daniel Lísa

SCIO - Testování dovednosti žáků 6. ročníku

Mgr. Miloš Samec

 

2. října 2007

Atletický čtyřboj starších žáků 8. - 9. ročníků

Mgr. Jana Pondělíčková

 

4. října 2007

Porada předsedů ŠSK a zasedání AŠSK ČR

klubovna SC 80 BEAVERS Chomutov

Josef Griml

 

5. října 2007

Jeronýmovy dny

soutěž v překladu na ZŠ Zahradní Chomutov

Mgr. Filip Jančák

 

5. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

pro žáky 1. ročníků zajišťuje Jana Rožová

 

8. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

DLOUHÝ ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

pro žáky 2.AB a 3.B zajišťuje Mgr. Eva Opálková

 

8. října 2007 v 10:00

Poslední tah štětcem s primátorkou města Chomutova

Dokončení 1. etapy zvelebování okolí naší školy

kolem sídliště Jitřenka - natírání a zdobení laviček

žáci 8. tříd - Mgr. Miroslava Beranová a primátorka Statutárního města Chomutova Ing. Mgr. Ivana Řápková

 

10. října 2007

KAMARÁDI

projektový den žáků 2.AB

Mgr. Alena Zýková - Mgr. Eva Opálková

 

17. října 2007

Zasedání školské rady

Projednání výroční zprávy školy

ing. Oldřich Moravec - předseda ŠR

 

18. října 2007

Divadlo rozmanitostí Most

POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE

pro žáky 1.AB zajišťuje Mgr. Jarmila Nejezchlebová

* * * * * *

 

ZÁŘÍ 2007

 

3. září 2007

Zahájení školního roku

Přivítání žáků 1. ročníků v atriu školy

(Mgr. Miloš Zelenka - ředitel školy, Mgr. Jarmila Nejezchlebová a Jana Rožová - třídní učitelky 1.AB, Jitka Heclová, Luba Lorencová a Vlasta Richterová - vychovatelky ŠD)

5. září 2007

Začíná vyučování podle rozvrhu hodin

10. září 2007

Zahájení činnosti bloku B

Povinně volitelné předměty, zájmové útvary, nepovinné předměty

11. září 2007

Podzimní příroda - Podkrušnohorský zoopark Chomutov

(4.A - Mgr. Kamila Vaclíková)

12. září 2007

Třídní schůzky 15:30 - 17:00

podle pokynů organizace školního roku