Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

eu_konkurenceschopnost

Naše škola je zapojena do projektu Vzdělání pro konkurenceschopnost

eu_vvv Naše škola je od 1. ledna 2017 příjemcem projektu CZ.02.3.68/0.0/16_022/0003916 (tzv. Šablony)

Naše škola je od 1. ledna 2017 partnerem v projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000509 (Budování kapacit škol)

 

Stránka

Středa 20. prosince 2006 - Štědrý den již klepe na dveře a FELIXáci se vypravili do dětských domovů v Chomutově a ve Vysoké Peci, aby tady předali vánoční dárky dětem které zde žijí.

Středa 20. prosince 2006 - Štědrý den již klepe na dveře a FELIXáci se vypravili do dětských domovů v Chomutově a ve Vysoké Peci, aby tady předali vánoční dárky dětem které zde žijí.

Dvě veliké krabice dárků se sešly na základě výzvy redaktorů FELIXe - dárky věnovaly nejen děti, ale také zaměstnanci školy. A tak jedna krabice dárků putovala do dětského domova v Chomutově a druhá do Vysoké Pece.

Dvě veliké krabice dárků se sešly na základě výzvy redaktorů FELIXe - dárky věnovaly nejen děti, ale také zaměstnanci školy. A tak jedna krabice dárků putovala do dětského domova v Chomutově a druhá do Vysoké Pece.

 

 

 

V dětském domově v Chomutově přivítal FELIXáky ředitel Jan Neumann, který se potom redaktorům věnoval a ukázal jim celý objekt dětského domova v Čelakovské ulici v Chomutově.

V dětském domově v Chomutově přivítal FELIXáky ředitel Jan Neumann, který se potom redaktorům věnoval a ukázal jim celý objekt dětského domova v Čelakovské ulici v Chomutově.

 

 

 

 

 

 


Stránka