Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

 

eu_konkurenceschopnost

Naše škola je zapojena do projektu Vzdělání pro konkurenceschopnost

eu_vvv Naše škola je od 1. ledna 2017 příjemcem projektu CZ.02.3.68/0.0/16_022/0003916 (tzv. Šablony)

Naše škola je od 1. ledna 2017 partnerem v projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000509 (Budování kapacit škol)

 

Stránka

  • 1

Pátek 5. ledna 2007 - Městská sportovní hala v Chomutově.
Již 2. kolem pokračovala zimní soutěž v sálové kopané, kterou pořádá Asociace školních sportovních klubů Chomutov. Turnajovým způsobem bylo sehráno 2. kolo v kategorii starších žáků, kde se vzájemně utkali fotbalisté ze ZŠ Na Příkopech, ZŠ Březenecká, ZŠ Heyrovského Chomutov, ze ZŠ v Březně u Chomutova a ze ZŠ ze Studentské a z Nerudovy ul. v Jirkově.
Na fotografii jsou reprezentanti naší školy, kteří sehráli utkání se 3. ZŠ Jirkov, s 2. ZŠ Jirkov a se ZŠ v Březně u Chomutova.

Pátek 5. ledna 2007 - Městská sportovní hala v Chomutově.
Již 2. kolem pokračovala zimní soutěž v sálové kopané, kterou pořádá Asociace školních sportovních klubů Chomutov. Turnajovým způsobem bylo sehráno 2. kolo v kategorii starších žáků, kde se vzájemně utkali fotbalisté ze ZŠ Na Příkopech, ZŠ Březenecká, ZŠ Heyrovského Chomutov, ze ZŠ v Březně u Chomutova a ze ZŠ ze Studentské a z Nerudovy ul. v Jirkově.
Na fotografii jsou reprezentanti naší školy, kteří sehráli utkání se 3. ZŠ Jirkov, s 2. ZŠ Jirkov a se ZŠ v Březně u Chomutova.

Pátek 12. ledna 2007 - V Městské sportovní hale Chomutov polkračovala Liga sálové kopané škol Chomutovska, které se účastní také fotbalisté z naší školy vedení Mgr. Milošem Samcem. Pokračování ligy patřilo mužstvům mladších žáků a na snímku jsou naši mladší fotbaloví reprezentanti.

Pátek 12. ledna 2007 - V Městské sportovní hale Chomutov polkračovala Liga sálové kopané škol Chomutovska, které se účastní také fotbalisté z naší školy vedení Mgr. Milošem Samcem. Pokračování ligy patřilo mužstvům mladších žáků a na snímku jsou naši mladší fotbaloví reprezentanti.

Fotografie z lavičky

Fotografie z lavičky

Mgr. Miloš Samec je trenérem mladších i starších žáků naší školy.

Mgr. Miloš Samec je trenérem mladších i starších žáků naší školy.

Stůl časoměřičů a rozhodčích. V popředí sportovní novinář Ludvík Kostrhun

Stůl časoměřičů a rozhodčích. V popředí sportovní novinář Ludvík Kostrhun


Stránka

  • 1