Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

 

eu_konkurenceschopnost

Naše škola je zapojena do projektu Vzdělání pro konkurenceschopnost

eu_vvv Naše škola je od 1. ledna 2017 příjemcem projektu CZ.02.3.68/0.0/16_022/0003916 (tzv. Šablony)

Naše škola je od 1. ledna 2017 partnerem v projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000509 (Budování kapacit škol)

 

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ

ŠKOLNÍ ROK 2016-2017

 

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
2. místo - Adam Matuška
 
Soutěž ve výrazném čtení anglického textu a recitaci
2. místo - Oliver Sas
 
Olympiáda v angličtině
5. místo - David Hahn
6. místo - Adam Matuška

 

Olympiáda v českém jazyce
6. - 10. místo - Kristýna Jánošková
 
Matematická olympiáda
4. - 5. místo - Ondřej Bystroň
7. - 11. místo - Veronika Sieglová
 
Matematický klokan
1. místo - Vilém Pail
3. místo - Matěj Vrbas
8. místo - Václav Havlín
 
Chomutovský skřivánek - okresní kolo pěvecké soutěže
1. místo - Hana Formanová
 
Soutěž Mladý chemik
7. místo - J. Verner, T. Hrbek, R. Láncoš

 

Sportovní soutěže:

McDonald cup - okresní kolo
3. místo - 1. - 3. třídy
 
Basketbal dívky - okresní kolo
1. místo
 
Basketbal dívky - krajské kolo
3. místo
 
Basketbal chlapci - okresní kolo
1. místo
 
Basketbal chlapci - krajské kolo
3. místo
 
Florbal cup - okresní kolo
2. místo
 
Atletický čtyřboj - okresní kolo
3. místo
 
Florbal st. ž. - okresní kolo
3. místo
 
Sálová kopaná ml. ž. - okresní kolo
1. místo
 
Florbal 4 - 5. tř. - okresní kolo
2. místo
 
Basketbal st. ž. - okresní kolo
3. místo
 
Vybíjená - okrskové kolo
2. místo
 
Pohár rozhlasu - okresní kolo
3. místo - mladší žáci
 
Memoriál Václava Čecha
2. místo
 
Vánoční sálová kopaná
1. místo
 
OVOV - republikové finále
11. místo - družstva
 
OVOV - okresní kolo
1. místo - družstva
1. místo - Marie Reifová, Karolína Bechyňová, Adéla Kočí, Rostislav Valach, Vojtěch Husinecký, Petr Velička
2. místo - Denisa Pipková, Klára De Stefanis, Sára Srnková, David Truhlář, Martin Jeníček, Matyáš Hrůza, Jan Žiaček
3. místo - Zdeňka Řeháčková, Eliška Kozlová, Matyáš Proll, Jan Vaníček, Veronika Sajnerová
4. místo - Tomáš Zmátlo, David Jaluška, Adam Paluba
5. místo - Sylvie Hégrová, Šimon Holub, David Osvald
6. místo - David Kovář
 
OVOV - krajské kolo
1. místo - družstva
1. místo - Marie Reifová, David Truhlář
2. místo - Denisa Pipková, Jan Žiaček
3. místo - Adéla Kočí, Zdeňka Řeháčková, David Jaluška
5. místo - Tomáš Zmátlo, Matyáš Hrůza
6. místo - Karolína Bechyňová, Vojtěch Husinecký
8. místo - Martin Jeníček
10. místo - Klára De Stefanis