Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ŠKOLNÍ ROK 2009-2010
 
Vědomostní soutěže a olympiády:
 
Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo
Martin Zelenka - 2. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo
Jan Landa - 2. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - krajské kolo
Martin Zelenka - 11. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - krajské kolo
Jan Landa - 11. místo
 
Fyzikální olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo
Martin Zelenka - 2. místo
Fyzikální olympiáda, kat. 9. tříd - krajské kolo
Martin Zelenka - 18. místo
 
Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo
Tobiáš Burian - 2. místo
Olympiáda v angličtině, kat. 4. - 5. tříd - okresní kolo
Tomáš Nguyen - 7. místo
 
Olympiáda v češtině - okresní kolo
M. Dovhunová - 7. místo
V. Ficková - 8. místo
 
Jeronýmovy dny - soutěž v angličtině
Tobiáš Burian - 1. místo
 
Den poezie - okresní kolo
Simona Kmoníčková - 1. místo
Tereza Mistolerová - 1. místo
Lukáš Rynt - 3. místo
Den poezie - krajské kolo
Simona Kmoníčková - 2. místo
 
Soutěž zdravotních hlídek
2. místo družstvo
 
Sportovní soutěže:
 
Atletický čtyřboj mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 3. místo družstvo
Basketbal starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
Basketbal starší žákyně - krajské kolo - 5. místo družstvo
Basketbal mladší žáci - okresní kolo - 1. místo
Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 3. místo
Florbal starší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
Přespolní běh dívky 4. - 5. tř. - okresní kolo - 1. Alice Svobodová
Přespolní běh chlapci 4. - 5. tř. - okresní kolo - 1. místo Jan Zabystřan
Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - okresní kolo - 2. místo Milena Ptáčková
Přespolní běh chlapci 8. - 9. tř. - okresní kolo - 1. místo Jan Zahradník
Příkopská laťka - mladší žákyně - 1. místo M. Miltnerová, 2. místo Š. Pajdičová
Příkopská laťka - starší žákyně - 1. místo L. Selingrová, 2. místo M. Ptáčková
Gymplácká laťka - 2. místo L. Selingrová, 3. místo M. Ptáčková
Masopustní laťka - 1. místo M. Miltnerová, 2. místo Š. Pajdičová, M. Ptáčková
Florbal mladší žáci - okrskové kolo - 3. místo družstvo
Florbal starší žáci - okrskové kolo - 1. místo družstvo
Florbal starší žáci - okresní kolo - 3. místo družstvo
Žák. fotbal. liga chomutovských ZŠ - ml. žáci - 3. místo družstvo
McDonald's cup 4. - 5. tř. - okrskové kolo - 2. místo
McDonald's cup 4. - 5. tř. - okresní kolo - 5. místo
Turnaj v malé kopané - 3. místo zákl. skupina, 3. místo postup. skupina
Volejbal smíš. družstev - okresní kolo - 1. místo
Volejbal smíš. družstev - krajské kolo - 4. místo
Volejbal dívky - okresní kolo - 3. místo
Beachvolejbal dvojice - 2. místo
Tenis - 1. místo A. Svobodová, B. Černá, T. Rychtecký
Přehazovaná chlapci - okresní kolo - 2. místo
Přehazovaná dívky - okresní kolo - 1. místo
Přehazovaná dívky - krajské kolo - 1. místo
 
Cena ředitele školy:
Tereza Fulierová
Barbora Benešová
Martin Zelenka