Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ŠKOLNÍ ROK 2010-2011
 
Vědomostní soutěže a olympiády:
 
Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo
Kateřina Fulierová - 1. místo
Lukáš Rynt - 3. místo
 
Matematický klokan
Anna Marie Kochlöflová - 1. místo v kat. Cvrček
Lukáš Rynt - 3. místo v kat. Klokánek
 
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo
Eliška Peksová - 1. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - krajské kolo
Eliška Peksová - 7. místo
 
Fyzika - Archimediáda - okresní kolo
B. Černá, F. Musil - 3. místo
 
Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo
Aneta Čermáková - 4. - 5. místo
Olympiáda v angličtině, kat. 4. - 5. tříd - okresní kolo
Tereza Mistolerová - 2. místo
 
Den poezie - okresní kolo
Tereza Mistolerová - 1. místo
Marie Latináková - 1. místo
Den poezie - krajské kolo
Marie Latináková - 1. místo
Tereza Mistolerová - čestné uznání
Den poezie - národní kolo
Marie Latináková - čestné uznání
 
Mladý záchranář
1. místo družstvo
 
Ekologická soutěž Mini Globe Games
3. místo družstvo
 
Výtvarná soutěž PO očima dětí
okresní kolo - 1., 2., 3. místo
krajské kolo - 2. místo
 
Jirkovská paleta
3. místo
 
Sportovní soutěže:
 
Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
Atletický čtyřboj starší žákyně - krajské kolo - 1. místo družstvo
Atletický čtyřboj starší žákyně - národní finále - 9. místo družstvo
Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
Basketbal mladší žáci - okresní kolo - 3. místo družstvo
Florbal mladší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
Přehazovaná dívky - okresní kolo - 1. místo družstvo
Přehazovaná dívky - krajské kolo - 6. místo družstvo
Pohár rozhlasu v atletice, kat. starších žákyň - okresní kolo - 1. místo družstvo
Pohár rozhlasu v atletice, kat. starších žákyň - krajské kolo - 4. místo družstvo
Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - okresní kolo - 1. místo družstvo
Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - krajské kolo - 5. místo družstvo
Příkopská laťka - 1., 2., 2., 3., 4., 4. místo
Gymplácká laťka - 1., 2., 3. místo
Florbal mladší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
Žákovská liga v malé kopané 6. - 7. třídy - okresní kolo - 3. místo
Žákovská liga v malé kopané 8. - 9. třídy - okresní kolo - 3. místo
Turnaj v malé kopané - 2. místo
Tenisový turnaj podle věkových kategorií - 3 x 1. místo
Turnaj v beachvolejbalu a nohejbalu - 2 x 3. místo