Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

 

Vědomostní soutěže a olympiády:
 
Fyzikální olympiáda - okresní kolo
Filip Šlampa - 4. místo
 
Fyzikální olympiáda - krajské kolo
Filip Šlampa - 13. místo
 
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo
Filip Šlampa - 7. místo
Jan Jelínek - 10. místo
 
slampa_margiticova
 Filip Šlampa s vyučující fyziky Monikou Margitičovou
 
Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo
Eliška Staňková - 1. místo
Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - krajské kolo
Eliška Staňková - 4. místo
Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo
Tereza Mistolerová - 7. místo
 
Dějepisná olympiáda, kat. 8. tříd - krajské kolo
Jan Hlaváček - 9. místo
 
Olympiáda v němčině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo
Magdalena Toušková - 4. místo
 
Pythagoriáda - 7. r. - okresní kolo
Tereza Černá - 2. - 3. místo, Filip Fryš - 2. - 3. místo
Pythagoriáda - 8. r. - okresní kolo
Filip Drexler - 1. místo, Petr Kaják - 3. místo
 
 
Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo
Jan Legutka - 5. - 9. místo
Matematická olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo
Filip Fryš - 1. místo, Jan Klier, Klára Bystroňová - 6. místo
Matematická olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo
Kateřina Fulierová - 1. místo
Matematická olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo
Filip Šlampa, Jakub Beck, Jakub Drbohlav - 5. - 8. místo
 
Matematický klokan - kat. 3. tř.
Matěj Vrbas - 4. - 5. místo, Klára De Stefanis - 7. místo
Matematický klokan - kat. 7. tř.
Tereza Černá - 1. - 2. místo, Jan Klier - 5. místo, Zuzana Bechyňová - 8. - 9. místo
Matematický klokan - kat. 9. tř.
Jakub Beck - 7. - 8. místo
 
Zeměpisná olympiáda, kat. 6. tříd - okresní kolo
Martin Verner - 3. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo
Kryštof Reisig - 12. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo
Přemysl Hlaváček - 10. místo
 
Den poezie - okresní kolo
Filip Šlampa - 1. místo a postup do krajského kola
Viktorie Sasová - 1. místo a postup do krajského kola
Kateřina Legnerová - 1. místo a postup do krajského kola
Laura Mašková - 1. místo a postup do krajského kola
 
Mladý záchranář - okresní kolo
Roučková, Sychra, Kopecký, Jenčková - 4. místo
Hlídky mladých zdravotníků - okresní kolo
1. stupeň - 1. a 5. místo
2. stupeň - 5. a 7. místo
 
 
Sportovní soutěže:
 
Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV):
republikové finále:
3. místo - družstvo
1. místo v soutěži jednotlivců - Jan Zabystřan, Alice Svobodová
6. místo v soutěži jednotlivců - Markéta Škorpilová, Adam Novotný, Petr Švehla
11. místo v soutěži jednotlivců - Kateřina Zapletalová
13. místo v soutěži jednotlivců - Anna Melnykovych
15. místo v soutěži jednotlivců - Jakub Beck
16. místo v soutěži jednotlivců - Lucie Šlampová
20. místo v soutěži jednotlivců - Markéta Jenčková
2. místo v soutěži učitelů - Ivana Poláková
jednotlivé disciplíny:
1. místo - Jakub Beck
2. místo - Markéta Škorpilová, Adam Novotný, Alice Svobodová
3. místo - Markéta Jenčková, Alice Svobodová
5. místo - Alice Svobodová
 
ovov_republika
 Republikové finále OVOV
 
Atletický čtyřboj mladších žákyň - okresní kolo - 4. místo Lucie Pondělíčková, Lucie Šlampová
Atletický čtyřboj mladších žáků - okresní kolo - 4. místo O. Halej, Jakub Rezek
Atletický čtyřboj starších žákyň - okresní kolo - 1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová
Atletický čtyřboj starších žáků - okresní kolo - 1. místo Jan Zabystřan, Jakub Beck, Štefan Filip, Jiří Kováč, Petr Kaják
Přespolní běh - okresní kolo - 2. místo Kateřina Legnerová, ...
1. místo Anna Pinkrová, Lucie Šlampová, Adéla Novotná, Adéla Kráková, Tereza Součková
1. místo Adam Novotný, Jan Ptáček, Petr Kaják, Štefan Filip, Jakub Beck, Jan Zabystřan
1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová, Markéta Jenčková
 
prespolni2
 Přespolní běh
 
prespolni1
 Atletický čtyřboj starších žákyň
 
Atletický čtyřboj starších žákyň - krajské kolo - 2. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová
Atletický čtyřboj starších žáků - krajské kolo - 3. místo Jan Zabystřan, Jakub Beck, Štefan Filip, Jiří Kováč, Petr Kaják
 
ctyrboj_kraj
 Atletický čtyřboj - krajské kolo
 
Přespolní běh - krajské kolo - 3. místo Adéla Novotná, Anna Pinkrová, Tereza Součková, Lucie Šlampová, Adéla Kráková
1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová, Markéta Jenčková
6. místo Adam Novotný, Jan Ptáček, Petr Kaják, Jiří Kováč, Štefan Filip, Jakub Beck
Basketbal starší žákyně - okresní kolo - 1. místo Kateřina Škvárová, Kateřina Zapletalová, Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kristýna Řápková, Šárka Špejlová, Eva Klegová, Lucie Roučková, Petra Malecká
 
basket_okres
 Basketbal starší žákyně - okresní kolo
 
Basketbal starší žákyně - krajské kolo - 3. místo Kateřina Škvárová, Kateřina Zapletalová, Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kristýna Řápková, Šárka Špejlová, Eva Klegová, Lucie Roučková, Petra Malecká
 
basket_kraj
 Basketbal starší žákyně - krajské kolo
 
Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
Zimní olympiáda dětí a mládeže - celostátní soutěž - 4. místo družstvo Tereza Součková, Martin Andrt, Jan Zabystřan, 1. místo v soutěži jednotlivců Jan Zabystřan
 
lyzari_w
 Zimní olympiáda dětí a mládeže
 
zabystran_souckova
 
 
medaile
Okresní přebor v šachu - 2. místo družstvo Dominik Zralý, Marek Dolanský, Šimon Šnábl, Filip Fryš, Gabriel Kiš-Čaji, Filip Drexler, jednotlivci 3. místo Šimon Šnábl, 4. místo Filip Fryš