Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ŠKOLNÍ ROK 2014-2015

 

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
2. místo - Magdaléna Králová
Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie starších žáků
2. místo - Jan Jelínek
Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v němčině - kategorie starších žáků
2. místo - Viktorie Sasová
 
Olympiáda v angličtině
2. místo - Jan Jelínek
4. místo - Eliška Doksanská
5. místo - Martin Verner
9. místo - Martin Petr
 
Olympiáda v angličtině pro 4. a 5. třídy
1. místo - Marie Kolárovská
7. místo - Vilém Pail
 
Olympiáda v němčině
3. místo - Viktorie Sasová
4. místo - Magdalena Toušková
6. místo - Martin Andrt
 
Olympiáda v českém jazyce
3. místo - Kateřina Fulierová
 
Dějepisná olympiáda
4. místo - Přemysl Hlaváček
7. - 8. místo - Jan Hlaváček
 
Fyzikální olympiáda
4. místo - Petr Kaják
6. - 7. místo - Kryštof Reisig
 
Matematická olympiáda
2. místo - Jan Zahálka
6. - 7. místo - Karolína Bechyňová
6. - 10. místo - Matěj Bureš
10. místo - Kryštof Reisig
7. - 9. místo - Filip Drexler
 
Zeměpisná olympiáda
4. místo - Ondřej Miklovič
7. místo - Jan Hlaváček
 
Přírodovědný klokan
165. místo ze 39 444 žáků - Jan Hlaváček, Jan Štěpánek
 
Chemická olympiáda
9. místo - Daniel Finda
 
Soutěž hlídek mladých zdravotníků - okresní kolo
1. místo - družstvo starších žáků (Martin Motlík, Martin Kubice, Viktorie Polnauerová, Jakub Rezek, Kateřina Trousilová)
2. místo - družstvo mladších žáků (Zuzana Duchoňová, Nicol Hana Procházková, Andrea Matlachová, Daniela Nahodilová, Jan Háček)
 
Soutěž Mladý záchranář
7. místo - K. Reisig, M. Motlík, A. Kráková, K. Tůmová

 

Sportovní soutěže:

Přespolní běh - okresní kolo - kategorie 6. a 7. tříd
1. místo - Adéla Novotná, Pavla Patíková, Anna Pinkrová, Karolína Kukačková, Eliška Doksanská
Přespolní běh - okresní kolo - kategorie 8. a 9. tříd
1. místo - Adam Novotný, Petr Kaják, Pavel Šimáček, Lukáš Lachman, Jan Ptáček,  Ondřej Halej
 
Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV):
republikové finále:
20. místo - družstvo
4. místo v soutěži jednotlivců - Alice Svobodová
6. místo v soutěži jednotlivců - Adam Novotný
2. místo v soutěži učitelů - Ivana Poláková
jednotlivé disciplíny:
1. místo - Markéta Jenčková
 
Okresní kolo OVOV
1. místo v soutěži družstev (Lukáš Lachman, Marek Dolanský, Ondřej Halej, Petr Švehla, Tereza Součková, Daniela Kňavová, Eliška Doksanská a Kateřina Legnerová)
1. místo: Lukáš Lachman, Marek Dolanský, Daniela Kňavová, Kateřina Legnerová, Eliška Doksanská
2. místo: Ondřej Halej, Tereza Součková
 
Krajské kolo OVOV
1. místo - Karolína Bechyňová, Kateřina Legnerová
2. místo - Marek Dolanský, Eliška Doksanská, Lukáš Faltejsek
3. místo - Denisa Pipková, Zdeňka Řeháčková, Daniela Kňavová
4. místo - Petr Švehla
5. místo - Tereza Součková
7. místo - Lukáš Lachman
8. místo - Pavla Patíková
31. místo - Ondřej Halej
 
Velikonoční turnaj v házené
1. místo - kategorie 3. tříd
1. místo - kategorie 4. - 5. tříd