Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

 

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
2. místo - Václav Kordulík, Kateřina Žatecká
 
Olympiáda v českém jazyce
8. místo - Marie Kolárovská
 
Matematická olympiáda
okresní kolo:
3. místo - Oliver Miltner
7. - 9. místo - Sára Fialová
1. - 4. místo - Magda Zelenková, Ella Rollová
1. - 2. místo - Václav Havlín
2. místo - Klára De Stefanis
7. - 9. místo - Kateřina Bělová
4. místo - Vilém Pail
5. místo - Jan Truneček
krajské kolo:
9. místo - Vilém Pail
 
Matematický klokan
1. místo - Magda Zelenková
2. místo - Vilém Pail
6. místo - Kateřina Bělová
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo:
4. místo - Eliška Zelenková
6. - 7. místo - Vilém Pail
krajské kolo:
11. místo - Eliška Zelenková
 
Logická olympiáda
1. místo - Viktor De Stefanis, Kateřina Bělová
2. místo - Klára De Stefanis
 
Soutěž Mladý chemik
3. místo - Vojtěch Petržíla, Vilém Pail, Jan Truneček
 

Sportovní soutěže:

Pohár rozhlasu - okresní kolo
1. místo
 
McDonald cup
3. místo - okresní kolo
2. místo - krajské kolo
 
Florbal 4 - 5. tř. - okresní kolo
3. místo
 
Přespolní běh
1. místo - dívky
2. místo - dívky
2. místo - chlapci
 
Atletický čtyřboj
okresní kolo:
1. místo - mladší žáci
3. místo - mladší žákyně
3. místo - starší žákyně
4. místo - starší žáci
krajské kolo:
4. místo - mladší žáci
 
Štafetový běh
3. místo
 
Basketbal dívky - okresní kolo
1. místo
 
Basketbal dívky - krajské kolo
2. místo
 
Sálová kopaná st. ž. - okresní kolo
1. místo
 
OVOV - republikové finále
6. místo - David Truhlář
 
OVOV - okresní kolo
1. místo - družstva
1. místo - Viktor De Stefanis, Barbora Šourková, Jiří Rytíř, Anežka Doksanská, Diana Petržílková, Matyáš Hrůza, Veronika Rožičová
2. místo - Jakub Faltejsek, Natálie Zátopková, Jan Frühauf, Marie Havlínová, Jan Žiaček, Hana Formanová, Sára Srnková, Petr Šmíd, Tereza Koudelková
3. místo - Sára Dvořáková, Daniel Šourek, Natálie Čížová, David Beck, Adéla Kočí, Filip Čermák
 
OVOV - krajské kolo
2. místo - družstva
1. místo - Viktor De Stefanis
2. místo - Adéla Kočí, Ema Dvořáková, Jan Žiaček
3. místo - Jakub Faltejsek, Vojtěch Husinecký
4. místo - Veronika Rožičová, Anežka Doksanská, Marie Havlínová
5. místo - Nelly Miltnerová