4.B Naše Sofi byla úspěšná

Sofi s výherním obrázkemÚčast ve výtvarné soutěži "Ukliďme svět"

Datum konání: 14. 6. 2021 začátek od 08:00

Místo konání: ZŠ Ak. Heyrovského, Ak. Heyrovského 4539, 43003 Chomutov

Organizátor: Martina Marková

Ukliďme svět - název akce, kterou pořádal Český svaz ochránců přírody. Naše třída se zúčastnila tím, že pomohla jeden dubnový den uklidit okolí školy. Součástí celé akce byla i výtvarná soutěž. Naše Sofi měla pěkný nápad a tak na papír kromě barev přenesla i slova. Její práci jsme do soutěže poslali a čekali. Nedávno nám přišla odpověď:"Děkujeme Vám za účast při úklidu na Den Země a také za účast ve výtvarné soutěži. Do soutěže jsme dostali desítky obrázků, básniček i videí. Nebylo lehké vybrat, ale nakonec se odborná porota domluvila. Jedním z výherních obrázků je i Vaše žákyně Tea Sofie Skálová" Měli jsme radost, Sofi gratulujeme, z její výhry a dárečků se radujeme!

M.Marková

Vytvořeno: 13. 6. 2021