5.B Hodina zubního zdraví

Hledám odpovědi na otázky..Učili jsme se, jak na naše zuby :)

Datum konání: 6. 4. 2022 začátek od 11:50, délka 45 minut

Místo konání: Učebna 5.B, Chomutov

Typ akce: ostatní - sport, aktivní vyžití

Organizátor: Martina Marková

Doba trvání: 45 minut

Hodina přírodovědy, učíme se o lidském těle, dostáváme se k tématu kostra hlavy, zuby, dutina ústní. Výborná příležitost, jak se dozvědět i něco víc a natrénovat správné čištění zubů. K tomu všemu nám pomohly nejen pracovní listy a materiály z preventivního programu Zdravé zuby, který před lety na školách probíhal, ale i vlastní kartáčky, které jsme si z domova přinesli. Zpětná vazba od dětí: Bavilo mě to. Dozvěděl jsem se, jak si správně čistit zuby. Nevěděl jsem, že...  Co říci závěrem? Tento typ hodin má ve výuce svoje místo. Informace děti získávají hravou formou a učí se starat o svoje zdraví. A to je cenné.

Martina Marková

Vytvořeno: 10. 5. 2022