Krabice od bot

- obyčejná krabice neobyčejného obsahu

Datum konání: 10. 12. 2021 začátek od 18:47

Žáci 4.A, 6.A, 7.C, 9.A a 9.B se zapojili o charitativní akce krabice od bot. Zdánlivě obyčejná krabice ukrývá plno vánočních dárku pro děti, které nemají tolik štěstí, aby pod jejich vánočním stromečkem bylo spousta dárku. A i když jsme tuto akci zaznamenali téměř pozdě, i 24 hodin stačilo k tomu, aby žáci těchto tříd přinesli spousty dárků. Některé již v krásně zabalené krabici od bot, některé pak společně paní vychovatelka Mirka Pýchová společně s paní asistentkou Veronikou Rožičovou zabalily. A ačkoli o akci původně věděli jen žáci druhého stupně, své krabice přinesli i žáci paní učitelky Kochlöflové ze 4.A. Celkem se sešlo 43 plných krabic, které se sotva vešly do auta. Své nové majitele dárky získají díky Diakonii v Mostě, kde se všechny krabice "sejdou" a následně rozvezou do azylových domů, nízkoprahových center a tam, kde dětem udělají radost.

Všichni jsme na děti pyšné, že umí pomoci dětem v nouzi. Věřím, že příští rok stihneme včasnou registraci a do akce se tak budou moci zapojit všechny děti školy.

Jsem pyšnou učitelkou dětí, které navštěvují naši školu a rádi pomáhají. Ivana Poláková

Vytvořeno: 10. 12. 2021
Poslední aktualizace: 10. 12. 2021 19:04