Poděkování zdravotníkům

poděkování zdravotníkům 1výtvarná tvořivost - keramika 1. - 5. ročník + IV.A

Datum konání: 12. 5. 2021 začátek od 08:00

Organizátor: ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 4539

Děti se moc těšily na návrat do školy, i když vždy jen na týden, s pravidelným testováním a pak zase týden doma. Pobyt ve škole si užívají i se svými kamarády.

Děti ze  3.  –  5. tříd  uvítaly návrat do lavic o to víc, že se mohly  zúčastnit volitelného předmětu výtvarná tvořivost - keramika.

Proto se rozhodly poděkovat těm, kteří se zasloužili o návrat do škol. Velký dík určitě patří všem lékařům, zdravotním sestřičkám a zdravotnímu personálu, kteří se zasloužili o zlepšení zdravotního stavu pacientů s Covidem.

V rámci prvních hodin keramiky proto žáci 1.A, 1.B, 2.A, 3.B, 4.B a 5.A zhotovili srdíčka a žáci 4.A s paní učitelkou Thürovou napsali a namalovali přáníčka, která budou osobně předána ve čtvrtek přímo v nemocnici Chomutov.

Eva Opálková

Vytvořeno: 13. 5. 2021