Poděkování zdravotníkům v nemocnici

Akce je vhodná pro děti

Poděkování zdravotníkům v nemocnici 13IV.A - předání přáníček a keramických dárečků chomutovským zdravotníkům

Datum konání: 13. 5. 2021 začátek od 10:00

Místo konání: Nemocnice Chomutov, Kochova, 43003 Chomutov

Organizátor: ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 4539

Děti ze IV.A dnes v chomutovské nemocnici předaly dárečky zdravotníkům, kteří pečují o pacienty s Covid-19. Keramická srdíčka vyrobili žáci z 1.A, 1.B, 2.A, 3.B, 4.B a 5.A, kteří navštěvují výtvarnou tvořivost - keramiku pod vedením paní učitelky Opálkové. Děti ze IV.A k srdíčkům napsaly a nakreslily přáníčka s poděkováním. Dnes v nemocnici děti lékařům, zdravotním sestřičkám a celému personálu poděkovaly a zahrály jim a zazpívaly písničku. Pan primář s vrchní sestrou jim zase řekli něco o tom, jak vypadal provoz oddělení v minulých měsících.

Děkujeme zdravotníkům!                                                                           Vladimíra Thürová

Vytvořeno: 13. 5. 2021
Poslední aktualizace: 13. 5. 2021 19:12