Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2014-2015

Vědomostní soutěže a olympiády:

  • Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
    • 2. místo - Magdaléna Králová
  • Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie starších žáků
    • 2. místo - Jan Jelínek
  • Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v němčině - kategorie starších žáků
    • 2. místo - Viktorie Sasová

Olympiáda v angličtině

  • 2. místo - Jan Jelínek
  • 4. místo - Eliška Doksanská
  • 5. místo - Martin Verner
  • 9. místo - Martin Petr

Olympiáda v angličtině pro 4. a 5. třídy

  • 1. místo - Marie Kolárovská
  • 7. místo - Vilém Pail

Olympiáda v němčině

  • 3. místo - Viktorie Sasová
  • 4. místo - Magdalena Toušková
  • 6. místo - Martin Andrt

Olympiáda v českém jazyce

  • 3. místo - Kateřina Fulierová

Dějepisná olympiáda

  • 4. místo - Přemysl Hlaváček
  • 7. - 8. místo - Jan Hlaváček

Fyzikální olympiáda

  • 4. místo - Petr Kaják
  • 6. - 7. místo - Kryštof Reisig

Matematická olympiáda

  • 2. místo - Jan Zahálka
  • 6. - 7. místo - Karolína Bechyňová
  • 6. - 10. místo - Matěj Bureš
  • 10. místo - Kryštof Reisig
  • 7. - 9. místo - Filip Drexler

Zeměpisná olympiáda

  • 4. místo - Ondřej Miklovič
  • 7. místo - Jan Hlaváček

Přírodovědný klokan

  • 165. místo ze 39 444 žáků - Jan Hlaváček, Jan Štěpánek

Chemická olympiáda

  • 9. místo - Daniel Finda

Soutěž hlídek mladých zdravotníků - okresní kolo

  • 1. místo - družstvo starších žáků (Martin Motlík, Martin Kubice, Viktorie Polnauerová, Jakub Rezek, Kateřina Trousilová)
  • 2. místo - družstvo mladších žáků (Zuzana Duchoňová, Nicol Hana Procházková, Andrea Matlachová, Daniela Nahodilová, Jan Háček)

Soutěž Mladý záchranář

  • 7. místo - K. Reisig, M. Motlík, A. Kráková, K. Tůmová

Sportovní soutěže:

Přespolní běh - okresní kolo - kategorie 6. a 7. tříd
  • 1. místo - Adéla Novotná, Pavla Patíková, Anna Pinkrová, Karolína Kukačková, Eliška Doksanská
Přespolní běh - okresní kolo - kategorie 8. a 9. tříd
  • 1. místo - Adam Novotný, Petr Kaják, Pavel Šimáček, Lukáš Lachman, Jan Ptáček,  Ondřej Halej

Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV):

republikové finále:
  • 20. místo - družstvo
  • 4. místo v soutěži jednotlivců - Alice Svobodová
  • 6. místo v soutěži jednotlivců - Adam Novotný
  • 2. místo v soutěži učitelů - Ivana Poláková
  • jednotlivé disciplíny:
  • 1. místo - Markéta Jenčková
Okresní kolo OVOV
  • 1. místo v soutěži družstev (Lukáš Lachman, Marek Dolanský, Ondřej Halej, Petr Švehla, Tereza Součková, Daniela Kňavová, Eliška Doksanská a Kateřina Legnerová)
  • 1. místo: Lukáš Lachman, Marek Dolanský, Daniela Kňavová, Kateřina Legnerová, Eliška Doksanská
  • 2. místo: Ondřej Halej, Tereza Součková
Krajské kolo OVOV
  • 1. místo - Karolína Bechyňová, Kateřina Legnerová
  • 2. místo - Marek Dolanský, Eliška Doksanská, Lukáš Faltejsek
  • 3. místo - Denisa Pipková, Zdeňka Řeháčková, Daniela Kňavová
  • 4. místo - Petr Švehla
  • 5. místo - Tereza Součková
  • 7. místo - Lukáš Lachman
  • 8. místo - Pavla Patíková
  • 31. místo - Ondřej Halej
Velikonoční turnaj v házené
  • 1. místo - kategorie 3. tříd
  • 1. místo - kategorie 4. - 5. tříd

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
4
12
4
13
4
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy