Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Vážení žáci, rodiče, zaměstnanci a přátelé naší školy, s hrdostí Vám oznamujeme, že už známe vítězný návrh pro náš školní merch a společně se Schools United otevíráme školní e-shop, kde si můžete vybrat z více než 50 produktů. Tak neváhejte a objednávejte ZDE

Bližší info naleznete v přehledu akce.

 

Úspěchy 2018-2019

ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny - překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
2. místo - Václav Kordulík, Kateřina Žatecká
 

Olympiáda v českém jazyce

  • 8. místo - Marie Kolárovská

Matematická olympiáda

okresní kolo:
  • 3. místo - Oliver Miltner
  • 7. - 9. místo - Sára Fialová
  • 1. - 4. místo - Magda Zelenková, Ella Rollová
  • 1. - 2. místo - Václav Havlín
  • 2. místo - Klára De Stefanis
  • 7. - 9. místo - Kateřina Bělová
  • 4. místo - Vilém Pail
  • 5. místo - Jan Truneček
krajské kolo:
  • 9. místo - Vilém Pail

Matematický klokan

  • 1. místo - Magda Zelenková
  • 2. místo - Vilém Pail
  • 6. místo - Kateřina Bělová

Dějepisná olympiáda

okresní kolo:
  • 4. místo - Eliška Zelenková
  • 6. - 7. místo - Vilém Pail
krajské kolo:
  • 11. místo - Eliška Zelenková

Logická olympiáda

  • 1. místo - Viktor De Stefanis, Kateřina Bělová
  • 2. místo - Klára De Stefanis

Soutěž Mladý chemik

  • 3. místo - Vojtěch Petržíla, Vilém Pail, Jan Truneček

Sportovní soutěže:

Pohár rozhlasu - okresní kolo
  • 1. místo
McDonald cup
  • 3. místo - okresní kolo
  • 2. místo - krajské kolo
Florbal 4 - 5. tř. - okresní kolo
  • 3. místo

Přespolní běh

  • 1. místo - dívky
  • 2. místo - dívky
  • 2. místo - chlapci

Atletický čtyřboj

okresní kolo:
  • 1. místo - mladší žáci
  • 3. místo - mladší žákyně
  • 3. místo - starší žákyně
  • 4. místo - starší žáci
krajské kolo:
  • 4. místo - mladší žáci

Štafetový běh

  • 3. místo

Basketbal dívky - okresní kolo

  • 1. místo

Basketbal dívky - krajské kolo

  • 2. místo

Sálová kopaná st. ž. - okresní kolo

  • 1. místo

OVOV - republikové finále

  • 6. místo - David Truhlář
OVOV - okresní kolo
  • 1. místo - družstva
  • 1. místo - Viktor De Stefanis, Barbora Šourková, Jiří Rytíř, Anežka Doksanská, Diana Petržílková, Matyáš Hrůza, Veronika Rožičová
  • 2. místo - Jakub Faltejsek, Natálie Zátopková, Jan Frühauf, Marie Havlínová, Jan Žiaček, Hana Formanová, Sára Srnková, Petr Šmíd, Tereza Koudelková
  • 3. místo - Sára Dvořáková, Daniel Šourek, Natálie Čížová, David Beck, Adéla Kočí, Filip Čermák
OVOV - krajské kolo
  • 2. místo - družstva
  • 1. místo - Viktor De Stefanis
  • 2. místo - Adéla Kočí, Ema Dvořáková, Jan Žiaček
  • 3. místo - Jakub Faltejsek, Vojtěch Husinecký
  • 4. místo - Veronika Rožičová, Anežka Doksanská, Marie Havlínová
  • 5. místo - Nelly Miltnerová

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
2
2
3
2
4
5
5
3
6
3
7
3
8
4
9
3
10
3
11
3
12
3
13
3
14
3
15
3
16
3
17
4
18
4
19
4
20
3
21
3
22
2
23
2
24
3
25
2
26
2
27
1
28
1
29
1
30
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy