Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

eu_vvv

Naše škola je zapojena do projektu Výzkum, vývoj a vzdělávání

eu_vvv_logo

 Naše škola realizuje projekt
„Velký bratr CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/00 15746“,
který podporuje zlepšení kvality vzdělávání a profesní rozvoj učitelů
 
spolecnou_cestou
Naše škola realizuje projekt
„Společnou cestou CZ.02.3.61/0.0/0.0/19_075/0016926“
Společnou cestou
 
EU pamětní deska

Výzva FELIXe

 VÁNOČNÍ DÁRKY DĚTEM

DO DĚTSKÝCH DOMOVŮ CHOMUTOVSKA 

 U R Č E N O : 

 všem spolužákům, učitelům, zaměstnancům školy, rodičům …

....a všem dobrým lidem !

    Pomalu přichází vánoční čas a my bychom chtěli udělat alespoň trochu radosti dětem, které se nemohou radovat z vánočních svátků tak, jako my ve svých rodinách. Dětem, které nevědí, co je to láska rodičů a blízkých příbuzných. Chtěli bychom pro tyto děti v dětských domovech na Chomutovsku shromáždit co nejvíce dárků a těsně před Vánocemi je do Mašťova, Vysoké Pece, Místa a Chomutova předat pod jejich vánoční stromečky. Chtěli bychom jim v jejich domovech připravit překvapení.

 Podáte také pomocnou ruku ?

         Od 4. prosince 2006 budeme shromažďovat dárky pro děti z dětských domovů Chomutovska. Až budete nakupovat vánoční dárky, tak si vzpomeňte a kupte také hezký dárek kamarádům v Mašťově, Místě, Vysoké Peci a Chomutově. Požádejte své rodiče, prarodiče a známé, aby také nějakým dárkem přispěli.  Zapojit se mohou i učitelé, zaměstnanci školy.... A VŠICHNI DOBŘÍ LIDÉ ! 

    Jedinou podmínkou ale je, že musí být  n o v ý ! Nikdo z vás by přece nechtěl dárek, který už byl použitý, s kterým si již někdo hrál. A my chceme těmito dárky udělat kamarádům radost.

    Vánoce jsou svátky, kdy se lidé navzájem obdarovávají, aby udělali druhým radost, a aby jim svým dárkem řekli, že je mají rádi. Také FELIXáci, chtějí touto akcí říci dětem v dětských domovech, že

 na ZŠ v Heyrovského ul. Chomutov

 jsou kamarádi, kteří si na ně před Vánocemi vzpomněli a kteří jim chtějí udělat svými dárky radost pod vánočním stromečkem.

    Pojďme společně udělat dobrý skutek a shromáždíme dárky, které FELIXáci do dětských domovů odvezou a dají je tam pod jejich vánoční stromečky.

    V prosinci 2004 jsme dali pod stromeček dětem do dětských domovů v celé republice knížku pohádek „Děti vyprávějí dětem“, kterou jsme pro ně vydali. Letos bychom jim chtěli dát také nějaké hezké dárky pod stromeček.

 A co darovat ?

    To necháme zcela na vás, ale mělo by to být něco, co může být osobním dárkem nebo dárkem pro skupinku dětí. Děti nepotřebují oblečení – dětský domov se o to stará sám.

    V dětských domovech jsou děti od těch nejmenších předškoláků až po studenty a učně. Sami asi budete nejlépe vědět, co dětem udělá radost. K dárkům můžete napsat i pár hezkých řádek pro kamaráda nebo kamarádku, kterým dárek posíláte, popřát jim hezké Vánoce…

                          

Odevzdávání dárků

 Dárky se budou vybírat v naší škole do

 pondělí 18. prosince do 14:00

 u p.uč. Josefa Grimla

 Až budete doma rozbalovat pod stromečkem své dárky, tak si možná vzpomenete, že jste také udělali radost někomu,

kdo slaví Vánoce v dětském domově….