Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

eu_vvv

Naše škola je zapojena do projektu Výzkum, vývoj a vzdělávání

eu_vvv_logo

 Naše škola realizuje projekt
„Velký bratr CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/00 15746“,
který podporuje zlepšení kvality vzdělávání a profesní rozvoj učitelů
 
spolecnou_cestou
Naše škola realizuje projekt
„Společnou cestou CZ.02.3.61/0.0/0.0/19_075/0016926“
Společnou cestou
 
EU pamětní deska

Stránka

Středa 20. prosince 2006 - Štědrý den již klepe na dveře a FELIXáci se vypravili do dětských domovů v Chomutově a ve Vysoké Peci, aby tady předali vánoční dárky dětem které zde žijí.

Středa 20. prosince 2006 - Štědrý den již klepe na dveře a FELIXáci se vypravili do dětských domovů v Chomutově a ve Vysoké Peci, aby tady předali vánoční dárky dětem které zde žijí.

Dvě veliké krabice dárků se sešly na základě výzvy redaktorů FELIXe - dárky věnovaly nejen děti, ale také zaměstnanci školy. A tak jedna krabice dárků putovala do dětského domova v Chomutově a druhá do Vysoké Pece.

Dvě veliké krabice dárků se sešly na základě výzvy redaktorů FELIXe - dárky věnovaly nejen děti, ale také zaměstnanci školy. A tak jedna krabice dárků putovala do dětského domova v Chomutově a druhá do Vysoké Pece.

 

 

 

V dětském domově v Chomutově přivítal FELIXáky ředitel Jan Neumann, který se potom redaktorům věnoval a ukázal jim celý objekt dětského domova v Čelakovské ulici v Chomutově.

V dětském domově v Chomutově přivítal FELIXáky ředitel Jan Neumann, který se potom redaktorům věnoval a ukázal jim celý objekt dětského domova v Čelakovské ulici v Chomutově.

 

 

 

 

 

 


Stránka