Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

eu_vvv

Naše škola je zapojena do projektu Výzkum, vývoj a vzdělávání

eu_vvv_logo

 Naše škola realizuje projekt
„Velký bratr CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/00 15746“,
který podporuje zlepšení kvality vzdělávání a profesní rozvoj učitelů
 
spolecnou_cestou
Naše škola realizuje projekt
„Společnou cestou CZ.02.3.61/0.0/0.0/19_075/0016926“
Společnou cestou
 
EU pamětní deska

Stránka

ZAČALO TO 1. ZÁŘÍ 2005
První zvonění bude pro ty nejmenší znamením, že jim začíná nový život, že jim začíná povinná školní docházka. Jak asi budou vypadat ty roky následující ? Jak asi bude vypadat jejich první školní rok ? O tom před školou přemýšleli rodiče, prarodiče a další příbuzní a známí našich nových prvňáčků. A že jich 1.září 2005 do naší školy přišlo...
Přivítali jsme děti i rodiče v prvních třídách, přivítali jsme děti ve všech ostatních třídách a nový školní rok začíná...
Jaký asi bude a co zajímavého přinese ?
Hned 14. září 2005 se konaly cyklistické závody na malé autokrosové trati na hřišti u naší školy. Závodů se zúčastnili malí cyklisté ze 2. - 4. tříd a boje byly velice napínavé. Zvítězili všichni, kteří se zúčastnili. Akce se konala poprvé, ale asi ne naposledy. Velice se povedla.
27.září 2005 - volejbalové kurty TJ VEROS Chomutov a naše škola zde pořádá beachvolejbalový turnaj dvojic chlapců a dívek. Hned 1. ročník vyhráli naši chlapci a naše děvčata. Hrálo se O putovní poháry ředitele školy. 1. místo si vybojovaly dívky Petra Michalíková a Lucie Kunclová, v kategorii chlapců zvítězili naši kluci Lukáš Veselý a Martin Pondělíček.
Konec září a počátek října patří tradičně Zátopkovým štafetám. Letos to byl 14. ročník.
Zátopkovu
A v září 2005 začal pracovat zase v novém složení FELIX. FELIX - to jsou noviny žáků naší školy. Redaktoři FELIXe jsou u všeho, co se ve škole děje. V tomto školním roce je to již 15. redakční rada - patnáct roků již FELIXácká redakce na škole funguje.
18. října 2005 se u ISŠE v Chomutově běželo okresní finále v přespolním běhu. Soutěže se účastní šestičlenná družstva chlapců a dívek a naše škola obsadila všechny tři věkové kategorie. Neskončili jsme sice přímo na medailových pozicích, ale naši běžci se umístili ve všech kategoriích nejhůře do   6. místa
Ve dnech 7. - 14. listopadu 2005 jsme měli ve škole výstavu Jaroslava Stejného
22. listopadu 2005 se uskutečnila beseda s cestovateli Alenou a Jaroslavem KLEMPÍŘOVÝMI z Prahy, která se jmenovala NEZNÁMÉ GRÓNSKO a bylasoučástí našeho žákovského projektu
24. listopadu 2005 se u nás ve velké tělocvičně uskutečnilo okresní kolo ve florbalu žáků 6. - 7. tříd - odehrála se nejprve utkání ve skupinách a potom následovalo také okresní velké finále této soutěže.
30. listopad 2005 - pro budoucí prvňáčky - pro předškoláky z mateřských škol a jejich rodiče se v naší škole pořádala POHÁDKOVÁ CESTA ŠKOLOU, aby všichni mohli lépe poznat naši školu a mohli se seznámit s tím, jaké je to u nás pěkné.
POHÁDKOVOU CESTU ŠKOLOU uspořádaly paní učitelky Opálková a Zýková a pomáhali jim také redaktoři školního časopisu FELIX. Na akci spolupracovala také patronátní mateřinka z Palachovy ulice v Chomutově.

Stránka