Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

eu_vvv

Naše škola je zapojena do projektu Výzkum, vývoj a vzdělávání

eu_vvv_logo

 Naše škola realizuje projekt
„Velký bratr CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/00 15746“,
který podporuje zlepšení kvality vzdělávání a profesní rozvoj učitelů
 
spolecnou_cestou
Naše škola realizuje projekt
„Společnou cestou CZ.02.3.61/0.0/0.0/19_075/0016926“
Společnou cestou
 
EU pamětní deska

   Soutěž redakčních rad školních časopisů je u konce. Do Chomutova, na naší školu, přijeli ti, které odborné poroty nominovaly na ocenění. Bylo to hezké setkání učitelů i žáků, kteří se věnují stejné zájmové činnosti. Slavnostní předávání čestných uznání a věcných cen se uskutečnilo v naší společenské místnosti a po tomto aktu byla otevřena výstava DĚTSKÁ TVŮRČÍ DOVEDNOST A FANTAZIE, která bude v naší škole probíhat do konce školního roku a potom ještě celé září. Všechny vaše časopisy, které do soutěže přišly jsou tady vystaveny a těšily se značnému zájmu.

Kdo byl tedy v soutěži oceněn ? Tak tabulku oceněných si můžete stáhnout zde.

zde ke stažení

 

ZAKONČENÍ SOUTĚŽE

 

SETKÁNÍ REDAKČNÍCH RAD ŠKOLNÍCH ČASOPISŮ

Vyhodnocení soutěže MLADÍ ŽURNALISTÉ

Vernisáž výstavy

DĚTSKÁ TVŮRČÍ DOVEDNOST A FANTAZIE

sobota 7. června 2008

pozvánka na setkání

zde ke stažení

nominace na ocenění

zde ke stažení

zpravodaj s informacemi

zde ke stažení

 

plakát k výstavě časopisů

zde ke stažení

zde ke stažení

 

* * * * * *

 

REGISTRACE PŘIHLÁŠENÝCH

uzávěrka přihlášek je 29. února 2008

Chcete si překontrolovat zda vaše přihláška do soutěže dorazila na správnou adresu a zda si vás FELIXáci zaregistrovali ? Není nic snadnějšího, než si kliknout a otevřít si tabulku dosud přihlášených redakcí školních časopisů. Všechny přihlášky pečlivě registrujeme a budeme tuto tabulku vždycky aktualizovat. Může se ale stát, že se váš e mail s přihláškou někam zatoulal a pro tuto alternativu existuje jediná rada - obraťte se na nás co nejrychleji, dáme to všechno do pořádku.

Tabulka dosud zaregistrovaných přihlášek

ke dni 13. 3. 2008 je zde:

zde ke stažení

Jestliže se chcete ještě přihlásit a nestihli jste termín uzávěrky, tak nás kontaktujte.

 

! POZOR !

POSUNUJEME TERMÍN UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK

   Jestliže se chcete naší soutěže také zúčastnit a nestíháte poslat svoji přihlášku ve stanoveném termínu, tak se nic neděje. Členové pořádající redakční rady školního časopisu FELIX se rozhodli, že se uzávěrka přihlášek posune. Je to také proto, že informace o naší soutěži se dostávaly do škol velice pozvolna a nám jde o to, aby se naší soutěže mohlo zúčastnit co nejvíce redakčních rad. Soutěž má být hlavně setkáním mladých redaktorů, výměnou zkušeností a inspirací. Jednotlivé redakce by měly prostřednictvím naší soutěže představit svoji práci.

   Proto posunujeme termín uzávěrky přihlášek až na

pátek 29. února 2008

Informujte o tom své přátele a školy ve vašem regionu.

 

zde ke stažení

ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHOMUTOV, AKADEMIKA HEYROVSKÉHO 4539
a
REDAKCE ŠKOLNÍHO ČASOPISU  FELIX

 

SOUTĚŽ

 

 Školní rok 2007 – 2008
„ Mladí žurnalisté “
 
V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE S NOVOU SOUTĚŽÍ
 
   přicházejí členové redakční rady školního časopisu FELIX ze ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského a věří, že se jejich iniciativa a nová soutěž opět setká se zájmem na školách. Projekt se jmenuje „Mladí žurnalisté“ a je určený redakčním radám školních časopisů po celé České republice.
   Po úspěšných soutěžích DĚTI DĚTEM, SVĚT ANDERSENOVÝCH POHÁDEK    3 D a letošní tvůrčí soutěži KOUZELNÝ SVĚT LOUTEK jsme pro vás připravili soutěž pro redakce  a  redaktory školních časopisů.
   Pracuje na vaší škole redakce školního časopisu ? Tak právě pro vás je určena naše nová letošní celoroční soutěž. Právě v této soutěži můžete představit svoji práci a podělit se o zkušenosti, které s touto prací máte. Současně si prostřednictvím této soutěže můžete se svými kamarády vyměňovat dobré nápady a zkušenosti z tvorby školních časopisů.
 
Jak bude soutěž náročná ?
 
   Vůbec nebude náročná. Chceme jen od redakcí, aby v soutěži představili svůj školní časopis, který v závěru této naší soutěže vystavíme a některé redakce, které navrhne porota, také oceníme. Na závěrečnou výstavu prací redakcí školních časopisů potom pozveme školy z Chomutovska, veřejnost a všechny zájemce a velice rádi jim ukážeme, co všechno dovedou děti na základních školách a v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Kromě několika výtisků vašich školních časopisů bude potřebné do soutěže poslat společnou fotografii redakční rady a soutěž bude také příležitostí pro prezentaci práce některého z redaktorů.
   Chystáme se také, že na závěr soutěže, na vernisáž výstavy, pozveme ty redakce, které budou navrženy k ocenění a v rámci tohoto setkání uspořádáme další zajímavé doprovodné akce. To však všechno budeme pečlivě připravovat jako závěrečné překvapení. Bude to taková tečka za tímto školním rokem.
   O všem, co se bude v naší nové soutěži dít vás budeme informovat na webových stránkách naší školy, které si můžete proklikávat na adrese
 
Chcete se o naší soutěži dozvědět úplně všechno ?
Tak si dokument v záhlaví otevřete a najdete kompletní propozice i dokument na přihlášení. Všichni zájemci o náš nový žákovský projekt jsou v naší celoroční soutěži vítáni.
Zde si můžete stáhnout plný text propozic i přihlášku: