ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Vážení rodiče,

ve středu 24.4. proběhnou třídní schůzky. 1. stupeň začíná v 15:302. stupeň16:00. Srdečně Vás zveme.

Finálový turnaj žákovské futsalové ligy

Kdy: 1. 3. 2019 8:21

Kde: Sportovní hala

Finálový turnaj žákovské futsalové ligy 1

Turnaj pro žáky 6. - 7. ročníků

Typ akce: sport, aktivní vyžití (futsal)

Asociace školních sportovních klubů Chomutov a Spolek Chomutovská liga malého fotbalu uspořádaly v Městské sportovní hale v Chomutově finálový turnaj Žákovské futsalové ligy Václava Čecha v kategorii mladších žáků. Do finálového turnaje se probojovaly čtyři nejlepší týmy ze základních skupin. Soutěže se účastní základní školy z Chomutova, Jirkova a okolí a do letošního ročníku v mladší kategorii nastoupilo deset škol rozdělených do dvou skupin.
Ve finálovém turnaji si nejlépe vedla dvojice ZŠ Na Příkopech a žáci naší školy ZŠ A.Heyrovského, když dva zápasy vyhrála a vzájemný zápas skončil remízou. O vítězi finálového turnaje tak rozhodlo celkové skóre, které měli naši kluci bohužel jen o dva vstřelené góly horší. I tak ale předvedli výborný výkon, především proto, že v náš tým doplňovali žáci pátých ročníků (René Jeřábek, Vojtěch Fodor) a dokonce i žák čtvrtého ročníku Viktor De Stefanis.
Velkým oceněním pro naše reprezentanty bylo nejen druhé místo v silné konkurenci, ale také individuální ocenění Václava Kordulíka, který se stal nejlepším brankářem turnaje a napodobil tak svého kolegu Vítka Římala, který byl nejlepším golmanem v kategorii starších žáků.

Klukům děkujeme za skvělou reprezentaci a gratulujeme k výbornému výsledku.