Vážení rodiče a přátelé naší školy, ve čtvrtek 4. dubna proběhne na naší škole Den otevřených dveří - bližší informace naleznete zde.

Školní kolo v šachu

Kdy: 24. 10. 2022 14:00 - 16:00

Kde: ZŠ Ak. Heyrovského

V pondělí 24. října se uskutečnilo školní kolo v šachu, ve kterém se žáci 6.-9. ročníků utkali o nominaci do týmu, který se zúčastní krajského kola ve středu 2. listopadu. Kdo z žáků nakonec uspěl?

Typ akce: sport, aktivní vyžití (šachy)

Školní kolo v šachu proběhlo během měsíce října. Soutěže se zúčastnili žáci 6. - 9. ročníku. Byla vysvětlena pravidla hry, která jsou poměrně složitá. Všichni zúčastnění se do soupeření zapojili s patřičným zápalem. Atmosféra byla velmi příjemná a pokud byl někdo poražen, přijal tento výsledek férově. Bylo to moc příjemné setkání a po zhodnocení výsledků jsme vybrali žáky, kteří nás budou 2. 11. 2022 reprezentovat v okresním kole v přeboru v šachu.