HURÁ NA PRÁZDNINY
Během čtvrtečního dopoledne si páťáci užily poslední okamžiky letošního školního roku trochu netradičně. Do domluvených skupinek si přinesli něco dobrého k snědku a na piknikových dekách tak společně posnídaly.
Po snídani přišly na řadu oblíbené sportovní aktivity. Děti si zahrály kapanou, vybíjenou a nechyběly ani pokusy o volejbal.
Skutečnost, že se letní teploty pohybovaly kolem 30°C, nikomu náladu nezkazila a všichni si dopoledne náramně užili!