Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2015-2016

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny

překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
  • 2. místo - Eliška Doksanská
Soutěž ve výrazném čtení a recitaci anglického textu
  • 2. místo - Tereza Mistolerová

Olympiáda v angličtině

  • 1. místo - David Hahn
  • 5. místo - Martin Kubice
  • 8. místo - Adam Matuška

Olympiáda v angličtině pro 4. a 5. třídy

  • 1. místo - Václav Kordulík
  • 2. místo - Oliver Sas

Matematická olympiáda

  • 3. místo - Ondřej Bystroň
  • 4. místo - Jan Klier

Zeměpisná olympiáda

  • 9. místo - Martin Verner
  • 10. místo - Eliška Zdráhalová

Pythagoriáda

  • 2. místo - Matěj Vrbas
  • 5. - 10. místo - Veronika Sieglová
  • 8. - 10. místo - Ondřej Novák

Sportovní soutěže:

Přespolní běh - okresní kolo

kat. II:
  • 1. místo - dívky
  • 2. místo - chlapci
kat. IV:
  • 2. místo - dívky
  • 5. místo - chlapci

Atletický čtyřboj - okresní kolo

  • 3. místo - dívky
  • 3. místo - chlapci

Basketbal - okresní kolo

  • 1. místo - chlapci

Basketbal - krajské kolo

  • 4. místo - chlapci

OVOV - republikové finále

  • 5. místo - družstva
  • 3. místo - Kateřina Legnerová
  • 6. místo - Marek Dolanský

OVOV - okresní kolo

  • 1. místo - družstva
  • 1. místo - Lukáš Lachman, Tereza Součková, Kateřina Legnerová, Marek Dolanský, Adam Bittner, Sylvie Hégrová, Kateřina Rezková, Sára Srnková, Matyáš Proll, Vojtěch Husinecký, Michal Bureš
  • 2. místo - Daniela Kňavová, Pavla Patíková, Marie Reifová, Denisa Pipková, Klára De Stefanis, Petr Švehla, David Truhlář
  • 3. místo - Eliška Doksanská, Tomáš Zmátlo

OVOV - krajské kolo

  • 1. místo - družstva
  • 1. místo - Kateřina Legnerová, Marek Dolanský, Denisa Pipková
  • 2. místo - Eliška Doksanská, Tereza Součková, Zdeňka Řeháčková, Lukáš Lachman, David Truhlář
  • 3. místo - Sára Srnková
  • 4. místo - Vojtěch Husinecký, Matyáš Proll, Petr Švehla, Karolína Bechyňová, Pavla Patíková
  • 6. místo - Klára De Stefanis

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
4
12
4
13
4
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy