Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2016-2017

Vědomostní soutěže a olympiády:

Jeronýmovy dny

překladatelská soutěž v angličtině - kategorie mladších žáků
  • 2. místo - Adam Matuška
Soutěž ve výrazném čtení anglického textu a recitaci
  • 2. místo - Oliver Sas

Olympiáda v angličtině

  • 5. místo - David Hahn
  • 6. místo - Adam Matuška

Olympiáda v českém jazyce

  • 6. - 10. místo - Kristýna Jánošková

Matematická olympiáda

  • 4. - 5. místo - Ondřej Bystroň
  • 7. - 11. místo - Veronika Sieglová

Matematický klokan

  • 1. místo - Vilém Pail
  • 3. místo - Matěj Vrbas
  • 8. místo - Václav Havlín

Chomutovský skřivánek - okresní kolo pěvecké soutěže

  • 1. místo - Hana Formanová

Soutěž Mladý chemik

  • 7. místo - J. Verner, T. Hrbek, R. Láncoš

Sportovní soutěže:

McDonald cup - okresní kolo

  • 3. místo - 1. - 3. třídy

Basketbal dívky - okresní kolo

  • 1. místo

Basketbal dívky - krajské kolo

  • 3. místo

Basketbal chlapci - okresní kolo

  • 1. místo

Basketbal chlapci - krajské kolo

  • 3. místo

Florbal cup - okresní kolo

  • 2. místo

Atletický čtyřboj - okresní kolo

  • 3. místo

Florbal st. ž. - okresní kolo

  • 3. místo

Sálová kopaná ml. ž. - okresní kolo

  • 1. místo

Florbal 4 - 5. tř. - okresní kolo

  • 2. místo

Basketbal st. ž. - okresní kolo

  • 3. místo

Vybíjená - okrskové kolo

  • 2. místo

Pohár rozhlasu - okresní kolo

  • 3. místo - mladší žáci

Memoriál Václava Čecha

  • 2. místo

Vánoční sálová kopaná

  • 1. místo

OVOV - republikové finále

  • 11. místo - družstva

OVOV - okresní kolo

  • 1. místo - družstva
  • 1. místo - Marie Reifová, Karolína Bechyňová, Adéla Kočí, Rostislav Valach, Vojtěch Husinecký, Petr Velička
  • 2. místo - Denisa Pipková, Klára De Stefanis, Sára Srnková, David Truhlář, Martin Jeníček, Matyáš Hrůza, Jan Žiaček
  • 3. místo - Zdeňka Řeháčková, Eliška Kozlová, Matyáš Proll, Jan Vaníček, Veronika Sajnerová
  • 4. místo - Tomáš Zmátlo, David Jaluška, Adam Paluba
  • 5. místo - Sylvie Hégrová, Šimon Holub, David Osvald
  • 6. místo - David Kovář

OVOV - krajské kolo

  • 1. místo - družstva
  • 1. místo - Marie Reifová, David Truhlář
  • 2. místo - Denisa Pipková, Jan Žiaček
  • 3. místo - Adéla Kočí, Zdeňka Řeháčková, David Jaluška
  • 5. místo - Tomáš Zmátlo, Matyáš Hrůza
  • 6. místo - Karolína Bechyňová, Vojtěch Husinecký
  • 8. místo - Martin Jeníček
  • 10. místo - Klára De Stefanis

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
4
12
4
13
4
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy