Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Vážení žáci, rodiče, zaměstnanci a přátelé naší školy, s hrdostí Vám oznamujeme, že už známe vítězný návrh pro náš školní merch a společně se Schools United otevíráme školní e-shop, kde si můžete vybrat z více než 50 produktů. Tak neváhejte a objednávejte ZDE

Bližší info naleznete v přehledu akce.

 

Úspěchy 2022/2023

Finále žákovské futsalové ligy

Kategorie 8.-9. třídy

3. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovali: Natálie a Štěpánka Čížovi, Viktor De Stefanis, Pavel Štěpánek, Zdeněk Petlan, Jakub Faltejsek, Vojtěch Fodor, Tomáš Karásek.

Vánoční turnaj základních škol ve futsalu

Kategorie 5.-6. třídy

2. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Kategorie 7.-8. třídy

3. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

 

Okresní kolo olympiády v NJ

Kategorie II.A

1. místo Marie Havlínová

 

Litvínovský Choroš

6. místo Marie Havlínová, Štěpán Juran, Julie Trunečková
18. místo David Kovář, Ester Kučerová, Matylda Roučová

 

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 9. ročník

2. místo Jan Šilhánek

 

ČEPS Cup Florbal

Kategorie 4.-5. třídy

3. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovali: Adam Kolarovský, Adam Jedlička, Marek Pravda, Maty Vaněk, Vojtěch Wachtfeidl, Adam Štajgl, Jiří Sombota, Stella Lemáková

Okresní kolo logické olympiády

Kategorie B

1. místo Viktor De Stefanis

 

Krajské kolo logické olympiády

Kategorie B

21. místo Viktor De Stefanis

 

Okresní kolo přeboru škol v šachu

Kategorie 6.-9. třídy

3. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

 

Krajské kolo přeboru škol v šachu

Kategorie 6.-9. třídy

7. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovali: Lukáš Běla, Štěpán Juran, Kateřina Michanková, Matyáš Miřiňovský, Matěj Makara, Jiří Forman.

Florbal dívek

Kategorie 8.-9. třídy

3. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovaly: Ellen Vaňousová, Anna Husinecká, Natálie Čížová, Štěpánka Čížová, Eva Kočí, Matylda Roučová, Ester Kučerová, Kateřina Černá a Michaela Černá.

Memoriál V. Čecha ve fotbale

Kategorie 6.-7. ročník

7. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovali: Kryštof Roll, Jakub Rada, Jan Rosecký, Jakub Jindra, Jakub Němeček, Oliver Tůma, Tadeáš Krebs, Šimon Šrytr.

Okresní kolo v přespolním běhu

Kategorie 8.-9. tříd dívky

1. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Kategorie 8.-9. tříd chlapci

3. místo

ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Kategorie 6.-7. tříd dívky

2. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

 

Krajské kolo v přespolním běhu

Kategorie 8.-9. tříd dívky

1. místo  ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovaly: Marie Havlínová, Anna Husinecká, Štěpánka Čížová, Natálie Čížová, Karolína Márová, Ema Kočková

Republikové finále v přespolním běhu

Kategorie 8.-9. tříd dívky

12. místo ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Reprezentovaly: Marie Havlínová, Johana Vrbasová, Štěpánka Čížová, Natálie Čížová, Ema Kočková

Okresní kolo v AJ

Kategorie 6.-7. třída

1. místo Victoria Hahn

Kategorie 8.-9. třída

2. místo Anežka Brtnická

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
2
2
3
2
4
5
5
3
6
3
7
3
8
4
9
3
10
3
11
3
12
3
13
3
14
3
15
3
16
3
17
4
18
4
19
4
20
3
21
3
22
2
23
2
24
3
25
2
26
2
27
1
28
1
29
1
30
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy