Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Vážení žáci, rodiče, zaměstnanci a přátelé školy, děkujeme Vám za návštěvu a podporu oslav naší školy. Právě jsme zveřejnili fotky z celé akce, které naleznete v článku ZDE.

Úspěchy 2009-2010

Vědomostní soutěže a olympiády:

Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo

  • Martin Zelenka - 2. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo

  • Jan Landa - 2. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - krajské kolo

  • Martin Zelenka - 11. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - krajské kolo

  • Jan Landa - 11. místo

Fyzikální olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo

  • Martin Zelenka - 2. místo

Fyzikální olympiáda, kat. 9. tříd - krajské kolo

  • Martin Zelenka - 18. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Tobiáš Burian - 2. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 4. - 5. tříd - okresní kolo

  • Tomáš Nguyen - 7. místo

Olympiáda v češtině - okresní kolo

  • M. Dovhunová - 7. místo
  • V. Ficková - 8. místo

Jeronýmovy dny - soutěž v angličtině

  • Tobiáš Burian - 1. místo

Den poezie - okresní kolo

  • Simona Kmoníčková - 1. místo
  • Tereza Mistolerová - 1. místo
  • Lukáš Rynt - 3. místo

Den poezie - krajské kolo

  • Simona Kmoníčková - 2. místo

Soutěž zdravotních hlídek

  • 2. místo družstvo

Sportovní soutěže:

  • Atletický čtyřboj mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 3. místo družstvo
  • Basketbal starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Basketbal starší žákyně - krajské kolo - 5. místo družstvo
  • Basketbal mladší žáci - okresní kolo - 1. místo
  • Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 3. místo
  • Florbal starší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
  • Přespolní běh dívky 4. - 5. tř. - okresní kolo - 1. Alice Svobodová
  • Přespolní běh chlapci 4. - 5. tř. - okresní kolo - 1. místo Jan Zabystřan
  • Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - okresní kolo - 2. místo Milena Ptáčková
  • Přespolní běh chlapci 8. - 9. tř. - okresní kolo - 1. místo Jan Zahradník
  • Příkopská laťka - mladší žákyně - 1. místo M. Miltnerová, 2. místo Š. Pajdičová
  • Příkopská laťka - starší žákyně - 1. místo L. Selingrová, 2. místo M. Ptáčková
  • Gymplácká laťka - 2. místo L. Selingrová, 3. místo M. Ptáčková
  • Masopustní laťka - 1. místo M. Miltnerová, 2. místo Š. Pajdičová, M. Ptáčková
  • Florbal mladší žáci - okrskové kolo - 3. místo družstvo
  • Florbal starší žáci - okrskové kolo - 1. místo družstvo
  • Florbal starší žáci - okresní kolo - 3. místo družstvo
  • Žák. fotbal. liga chomutovských ZŠ - ml. žáci - 3. místo družstvo
  • McDonald's cup 4. - 5. tř. - okrskové kolo - 2. místo
  • McDonald's cup 4. - 5. tř. - okresní kolo - 5. místo
  • Turnaj v malé kopané - 3. místo zákl. skupina, 3. místo postup. skupina
  • Volejbal smíš. družstev - okresní kolo - 1. místo
  • Volejbal smíš. družstev - krajské kolo - 4. místo
  • Volejbal dívky - okresní kolo - 3. místo
  • Beachvolejbal dvojice - 2. místo
  • Tenis - 1. místo A. Svobodová, B. Černá, T. Rychtecký
  • Přehazovaná chlapci - okresní kolo - 2. místo
  • Přehazovaná dívky - okresní kolo - 1. místo
  • Přehazovaná dívky - krajské kolo - 1. místo

Cena ředitele školy:

  • Tereza Fulierová
  • Barbora Benešová
  • Martin Zelenka
 

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy