Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2010-2011

Vědomostní soutěže a olympiády:

Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo

  • Kateřina Fulierová - 1. místo
  • Lukáš Rynt - 3. místo

Matematický klokan

  • Anna Marie Kochlöflová - 1. místo v kat. Cvrček
  • Lukáš Rynt - 3. místo v kat. Klokánek

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo

  • Eliška Peksová - 1. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - krajské kolo

  • Eliška Peksová - 7. místo

Fyzika - Archimediáda - okresní kolo

  • B. Černá, F. Musil - 3. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Aneta Čermáková - 4. - 5. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 4. - 5. tříd - okresní kolo

  • Tereza Mistolerová - 2. místo

Den poezie - okresní kolo

  • Tereza Mistolerová - 1. místo
  • Marie Latináková - 1. místo

Den poezie - krajské kolo

  • Marie Latináková - 1. místo
  • Tereza Mistolerová - čestné uznání

Den poezie - národní kolo

  • Marie Latináková - čestné uznání

Mladý záchranář

  • 1. místo družstvo

Ekologická soutěž Mini Globe Games

  • 3. místo družstvo

Výtvarná soutěž PO očima dětí

  • okresní kolo - 1., 2., 3. místo
  • krajské kolo - 2. místo

Jirkovská paleta

  • 3. místo

Sportovní soutěže:

  • Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj starší žákyně - krajské kolo - 1. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj starší žákyně - národní finále - 9. místo družstvo
  • Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
  • Florbal mladší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
  • Přehazovaná dívky - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Přehazovaná dívky - krajské kolo - 6. místo družstvo
  • Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Přespolní běh dívky 8. - 9. tř. - krajské kolo - 5. místo družstvo
  • Žákovská liga v malé kopané 8. - 9. třídy - okresní kolo - 3. místo
  • Basketbal mladší žáci - okresní kolo - 3. místo družstvo
  • Pohár rozhlasu v atletice, kat. starších žákyň - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Pohár rozhlasu v atletice, kat. starších žákyň - krajské kolo - 4. místo družstvo
  • Příkopská laťka - 1., 2., 2., 3., 4., 4. místo
  • Gymplácká laťka - 1., 2., 3. místo
  • Florbal mladší žáci - okresní kolo - 4. místo družstvo
  • Žákovská liga v malé kopané 6. - 7. třídy - okresní kolo - 3. místo
  • Turnaj v malé kopané - 2. místo
  • Tenisový turnaj podle věkových kategorií - 3 x 1. místo
  • Turnaj v beachvolejbalu a nohejbalu - 2 x 3. místo

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
4
12
4
13
4
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

PETRA MAKAROVÁ - asistentka pedagoga

Město Chomutov

Projekty školy