Vědomostní soutěže a olympiády:
Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo
- Filip Fryš - 1. místo
- Eliška Jorová, Klára Bystroňová - 2. - 7. místo
- Matematická olympiáda, kat. 6. tříd - okresní kolo
- Kateřina Fulierová - 4. - 6. místo
Matematický klokan
- D. Nahodilová - 3. místo v kat. Cvrček
Pythagoriáda kat. 6
- M. Štecher - 4. - 9. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo
- Přemysl Hlaváček - 2. místo
Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo
Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo
Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo
Olympiáda v němčině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo
- Sandra Ulmannová - 1. místo
Olympiáda v němčině, kat. 8. - 9. tříd - krajské kolo
- Sandra Ulmannová - 2. místo
Jeronýmovy dny - angličtina
- Kateřina Zapletalová - 1. místo
- Matěj Märc - 2. místo
Jeronýmovy dny - němčina
- Sandra Ulmannová - 1.místo
- Klára Bittnerová - 2. místo
Den poezie - okresní kolo
- Tereza Mistolerová - 1. místo
- Kateřina Legnerová - 1. místo
- Eunice Sojková - čestné uznání
Vědomostní soutěž 4x4x4 (SKKS)
Sportovní soutěže:
- Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - okresní kolo - 1. místo
- Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - krajské kolo - 1. místo a postup do republikového finále
- Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
- Atletický čtyřboj starší žákyně - krajské kolo - 2. místo družstvo
- Atletický čtyřboj mladší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
- Atletický čtyřboj mladší žákyně - krajské kolo - 5. místo družstvo
- Atletický čtyřboj mladší žáci - okresní kolo - 1. místo družstvo
- Atletický čtyřboj mladší žáci - krajské kolo - 1. místo družstvo
- Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
- Basketbal mladší žákyně - krajské kolo - 3. místo družstvo
- Přehazovaná mladší dívky - okresní kolo - 2. místo družstvo
Mikulášská laťka - 1. místo Michaela Miltnerová, Karolína Smítková, 2. místo Jan Veselý, 3. místo Eva Klegová, Karolína Buchalová, Jiří Kováč, 4. místo Štěpána Pajdičová, 5. místo Tereza Velčovská
Příkopská laťka - 1. místo Michaela Miltnerová
Gymplácká laťka - 2. místo Štěpána Pajdičová, 4. místo Jan Veselý, 5. místo Karolína Buchalová
Žákovská liga v malé kopané - okresní kolo - 3. místo
Cena ředitele školy