Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2011-2012

Vědomostní soutěže a olympiády:

Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo

  • Filip Fryš - 1. místo
  • Eliška Jorová, Klára Bystroňová - 2. - 7. místo
  • Matematická olympiáda, kat. 6. tříd - okresní kolo
  • Kateřina Fulierová - 4. - 6. místo

Matematický klokan

  • D. Nahodilová - 3. místo v kat. Cvrček

Pythagoriáda kat. 6

  • M. Štecher - 4. - 9. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo

  • Přemysl Hlaváček - 2. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo

  • Jan Smítka - 6. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo

  • Matěj Märc - 6. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Lukáš Rynt - 4. místo

Olympiáda v němčině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo

  • Sandra Ulmannová - 1. místo

Olympiáda v němčině, kat. 8. - 9. tříd - krajské kolo

  • Sandra Ulmannová - 2. místo

Jeronýmovy dny - angličtina

  • Kateřina Zapletalová - 1. místo
  • Matěj Märc - 2. místo

Jeronýmovy dny - němčina

  • Sandra Ulmannová - 1.místo
  • Klára Bittnerová - 2. místo

Den poezie - okresní kolo

  • Tereza Mistolerová - 1. místo
  • Kateřina Legnerová - 1. místo
  • Eunice Sojková - čestné uznání

Vědomostní soutěž 4x4x4 (SKKS)

  • žáci 6.A - 1. místo
4x4x4
 

Sportovní soutěže:

  • Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - okresní kolo - 1. místo
  • Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - krajské kolo - 1. místo a postup do republikového finále
  • Atletický čtyřboj starší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj starší žákyně - krajské kolo - 2. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj mladší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj mladší žákyně - krajské kolo - 5. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj mladší žáci - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Atletický čtyřboj mladší žáci - krajské kolo - 1. místo družstvo
  • Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 1. místo družstvo
  • Basketbal mladší žákyně - krajské kolo - 3. místo družstvo
  • Přehazovaná mladší dívky - okresní kolo - 2. místo družstvo
Mikulášská laťka - 1. místo Michaela Miltnerová, Karolína Smítková, 2. místo Jan Veselý, 3. místo Eva Klegová, Karolína Buchalová, Jiří Kováč, 4. místo Štěpána Pajdičová, 5. místo Tereza Velčovská
Příkopská laťka - 1. místo Michaela Miltnerová
Gymplácká laťka - 2. místo Štěpána Pajdičová, 4. místo Jan Veselý, 5. místo Karolína Buchalová
Žákovská liga v malé kopané - okresní kolo - 3. místo
 
Cena ředitele školy
  • Jan Balšán
  • Tomáš Tesařík

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
5
10
4
11
4
12
4
13
5
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy