Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2012-2013

Vědomostní soutěže a olympiády:

Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo

  • O. Novák - 6. - 7. místo

Matematická olympiáda, kat. 6. tříd - okresní kolo

  • Filip Fryš - 1. místo
  • Tereza Černá - 5. - 8. místo

Matematická olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo

  • Filip Šlampa - 5. - 6. místo

Pythagoriáda kat. 6

  • Klára Bystroňová - 2. místo
  • Filip Fryš - 5. - 8. místo

Pythagoriáda kat. 7

  • Klára Bittnerová - 6. - 9. místo

Fyzikální olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo

  • Tomáš Orlovský - 5. místo

Fyzikální olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo

  • Filip Šlampa - 6. místo

Archimediáda kat. G

  • Filip Drexler, Petra Toušková - 4. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo

  • Přemysl Hlaváček - 1. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 8. tříd - krajské kolo

  • Přemysl Hlaváček - 2. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo

  • Eliška Staňková - 7. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Lukáš Rynt - 5. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 4. - 5. tříd - okresní kolo

  • Magdaléna Králová - 4. místo
  • Kateřina Legnerová - 5. místo

Olympiáda v němčině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Klára Bittnerová - 4. místo

Jeronýmovy dny - němčina

  • Klára Bittnerová - 1. místo

Den poezie - okresní kolo

  • Tereza Mistolerová - 1. místo
  • Markéta Prontekerová - 1. místo
  • Eliška Žáčková, Martin Balabán - čestné uznání

Soutěž hlídek mladých zdravotníků

  • 1. místo - družstvo 8.B

Vědomostní soutěž 4x4x4 (SKKS)

  • 3. místo - družstvo 7.B

Chomutovský skřivánek

  • Nina Schwarzová - 1. místo
  • Laura Mašková - 2. místo

Sportovní soutěže:

  • Futsal - finále meziškolní ligy - 1. místo družstvo 8. a 9. tříd

Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV):

okresní kolo:
  • 1. místo - Jan Zabystřan, Markéta Škorpilová, Kateřina Škvárová, Karolína Smítková, Lucie Šlampová, Petr Švehla
  • 2. místo - Jakub Beck, Kateřina Zapletalová, Petr Kaják
  • 3. místo - Anna Melnykovych
krajské kolo:
  • 1. místo a postup do republikového finále - družstvo
  • 1. místo - Jan Zabystřan, Markéta Škorpilová, Alice Svobodová, Anna Melnykovych, Petr Švehla, Eliška Doksanská
  • 2. místo - Kateřina Zapletalová, Jan Ptáček, Lucie Šlampová
republikové finále:
  • 2. místo - družstvo 8. tř.
  • 1. místo - Jan Zabystřan
  • 2. místo - Markéta Škorpilová
  • 3. místo - Alice Svobodová
Nejlepší sportovec Chomutovska
  • 1. místo - Jan Zabystřan
  • 1. místo - Alice Svobodová
Cena ředitele školy
  • Aneta Čermáková

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
4
12
4
13
4
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy