Menu
ZŠ Chomutov
ZŠ Chomutov Akademika
Heyrovského 4539

Bylo vydáno organizační opatření ředitele školy ohledně ředitelského volna na 18. listopadu 2022. Celé znění naleznete v Informacích vedení školy.

Úspěchy 2013-2014

Vědomostní soutěže a olympiády:

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

  • Filip Šlampa - 4. místo

Fyzikální olympiáda - krajské kolo

  • Filip Šlampa - 13. místo

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo

  • Filip Šlampa - 7. místo
  • Jan Jelínek - 10. místo
slampa_margiticova
 Filip Šlampa s vyučující fyziky Monikou Margitičovou

 

Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - okresní kolo

  • Eliška Staňková - 1. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 8. - 9. tříd - krajské kolo

  • Eliška Staňková - 4. místo

Olympiáda v angličtině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Tereza Mistolerová - 7. místo

Dějepisná olympiáda, kat. 8. tříd - krajské kolo

  • Jan Hlaváček - 9. místo

Olympiáda v němčině, kat. 6. - 7. tříd - okresní kolo

  • Magdalena Toušková - 4. místo

Pythagoriáda - 7. r. - okresní kolo

  • Tereza Černá - 2. - 3. místo, Filip Fryš - 2. - 3. místo

Pythagoriáda - 8. r. - okresní kolo

  • Filip Drexler - 1. místo, Petr Kaják - 3. místo

Matematická olympiáda, kat. 5. tříd - okresní kolo

  • Jan Legutka - 5. - 9. místo

Matematická olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo

  • Filip Fryš - 1. místo, Jan Klier, Klára Bystroňová - 6. místo

Matematická olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo

  • Kateřina Fulierová - 1. místo

Matematická olympiáda, kat. 9. tříd - okresní kolo

  • Filip Šlampa, Jakub Beck, Jakub Drbohlav - 5. - 8. místo

Matematický klokan - kat. 3. tř.

  • Matěj Vrbas - 4. - 5. místo, Klára De Stefanis - 7. místo

Matematický klokan - kat. 7. tř.

  • Tereza Černá - 1. - 2. místo, Jan Klier - 5. místo, Zuzana Bechyňová - 8. - 9. místo

Matematický klokan - kat. 9. tř.

  • Jakub Beck - 7. - 8. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 6. tříd - okresní kolo

  • Martin Verner - 3. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 7. tříd - okresní kolo

  • Kryštof Reisig - 12. místo

Zeměpisná olympiáda, kat. 8. tříd - okresní kolo

  • Přemysl Hlaváček - 10. místo

Den poezie - okresní kolo

  • Filip Šlampa - 1. místo a postup do krajského kola
  • Viktorie Sasová - 1. místo a postup do krajského kola
  • Kateřina Legnerová - 1. místo a postup do krajského kola
  • Laura Mašková - 1. místo a postup do krajského kola

Mladý záchranář - okresní kolo

  • Roučková, Sychra, Kopecký, Jenčková - 4. místo

Hlídky mladých zdravotníků - okresní kolo

  • 1. stupeň - 1. a 5. místo
  • 2. stupeň - 5. a 7. místo

Sportovní soutěže:

Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV):

republikové finále:

  • 3. místo - družstvo
  • 1. místo v soutěži jednotlivců - Jan Zabystřan, Alice Svobodová
  • 6. místo v soutěži jednotlivců - Markéta Škorpilová, Adam Novotný, Petr Švehla
  • 11. místo v soutěži jednotlivců - Kateřina Zapletalová
  • 13. místo v soutěži jednotlivců - Anna Melnykovych
  • 15. místo v soutěži jednotlivců - Jakub Beck
  • 16. místo v soutěži jednotlivců - Lucie Šlampová
  • 20. místo v soutěži jednotlivců - Markéta Jenčková
  • 2. místo v soutěži učitelů - Ivana Poláková
jednotlivé disciplíny:
  • 1. místo - Jakub Beck
  • 2. místo - Markéta Škorpilová, Adam Novotný, Alice Svobodová
  • 3. místo - Markéta Jenčková, Alice Svobodová
  • 5. místo - Alice Svobodová
ovov_republika
 Republikové finále OVOV
 
  • Atletický čtyřboj mladších žákyň - okresní kolo - 4. místo Lucie Pondělíčková, Lucie Šlampová
  • Atletický čtyřboj mladších žáků - okresní kolo - 4. místo O. Halej, Jakub Rezek
  • Atletický čtyřboj starších žákyň - okresní kolo - 1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová
  • Atletický čtyřboj starších žáků - okresní kolo - 1. místo Jan Zabystřan, Jakub Beck, Štefan Filip, Jiří Kováč, Petr Kaják
Přespolní běh - okresní kolo - 2. místo Kateřina Legnerová, ...
  • 1. místo Anna Pinkrová, Lucie Šlampová, Adéla Novotná, Adéla Kráková, Tereza Součková
  • 1. místo Adam Novotný, Jan Ptáček, Petr Kaják, Štefan Filip, Jakub Beck, Jan Zabystřan
  • 1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová, Markéta Jenčková
prespolni2
 Přespolní běh
 
prespolni1
 Atletický čtyřboj starších žákyň
 
  • Atletický čtyřboj starších žákyň - krajské kolo - 2. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová
  • Atletický čtyřboj starších žáků - krajské kolo - 3. místo Jan Zabystřan, Jakub Beck, Štefan Filip, Jiří Kováč, Petr Kaják
ctyrboj_kraj
 Atletický čtyřboj - krajské kolo
 
Přespolní běh - krajské kolo - 3. místo Adéla Novotná, Anna Pinkrová, Tereza Součková, Lucie Šlampová, Adéla Kráková
1. místo Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kateřina Zapletalová, Kateřina Škvárová, Adéla Višová, Markéta Jenčková
6. místo Adam Novotný, Jan Ptáček, Petr Kaják, Jiří Kováč, Štefan Filip, Jakub Beck
Basketbal starší žákyně - okresní kolo - 1. místo Kateřina Škvárová, Kateřina Zapletalová, Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kristýna Řápková, Šárka Špejlová, Eva Klegová, Lucie Roučková, Petra Malecká
 
basket_okres
 Basketbal starší žákyně - okresní kolo
 
Basketbal starší žákyně - krajské kolo - 3. místo Kateřina Škvárová, Kateřina Zapletalová, Alice Svobodová, Markéta Škorpilová, Kristýna Řápková, Šárka Špejlová, Eva Klegová, Lucie Roučková, Petra Malecká
 
basket_kraj
 Basketbal starší žákyně - krajské kolo
 
Basketbal mladší žákyně - okresní kolo - 2. místo družstvo
Zimní olympiáda dětí a mládeže - celostátní soutěž - 4. místo družstvo Tereza Součková, Martin Andrt, Jan Zabystřan, 1. místo v soutěži jednotlivců Jan Zabystřan
 
lyzari_w
 Zimní olympiáda dětí a mládeže
 
zabystran_souckova
 
 
medaile
Okresní přebor v šachu - 2. místo družstvo Dominik Zralý, Marek Dolanský, Šimon Šnábl, Filip Fryš, Gabriel Kiš-Čaji, Filip Drexler, jednotlivci 3. místo Šimon Šnábl, 4. místo Filip Fryš

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
2
30
1
1
5
2
5
3
4
4
4
5
4
6
4
7
5
8
4
9
5
10
4
11
4
12
4
13
5
14
5
15
4
16
5
17
3
18
3
19
3
20
4
21
3
22
2
23
2
24
2
25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Vstup do školy: od 07:40
1. hodina 08:00 - 08:45
2. hodina 08:55 - 09:40
3. hodina 10:00 - 10:45
4. hodina 10:55 - 11:40
5. hodina 11:50 - 12:35
6. hodina 12:45 - 13:30
7. hodina 13:35 - 14:20
8. hodina 14:25 - 15:10
9. hodina 15:15 - 16:00
Škola se zavírá v 16:30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Město Chomutov

Projekty školy