Setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami a vedením školy proběhne v úterý 16. 6. 2026 v 16 hodin v jídelně školy. Další info zde.
V pátek 7. března 2025 se naše družina - 4. oddělení, vypravila na exkurzi do Jirkova. Byli jsme vřele přivítáni a šli jsme prozkoumat jirkovské podzemí. V tajemných chodbách jsme mohli vidět staré nápisy, letopočty, různé výklenky. Také jsme si zkusili, jaké to je ocitnout se v absolutní tmě! Po dobrodružné výpravě jsme navštívili Kludského maringotku, kde jsme obdivovali koupelnu a ložnici. Čas nám neúprosně utíkal, ale ještě jsme stihli nákup drobných suvenýrů a v infocentru jsme zanechali na památku srdíčka!
Ivana Novotná