Setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami a vedením školy proběhne v úterý 16. 6. 2026 v 16 hodin v jídelně školy. Další info zde.
Nejdříve jsme vyrobili několik tipů jednoduchých krmítek. Poté jsme šli do nedalekého lesa, kde jsme krmítka zavěsili na větve stromů. Některá jsme dali výš, jiná pak níž, aby se najedli nejen ptáčci, ale i třeba zajíci. Cestou do školy jsme pak ještě krmili kachny.
Akce se vydařila a dětem se moc líbila.
Anna Szabová