Setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami a vedením školy proběhne v úterý 16. 6. 2026 v 16 hodin v jídelně školy. Další info zde.
Dnes jsme se za pomoci starších spolužáků a paní učitelky Pruskavcové poprvé seznámili s ozoboty. Vyzkoušeli jsme si jednoduché naprogramování robota pomocí barevných kódů. Dokázali jsme robota nejen rozpohybovat dopředu, ale také mu "říct", aby zrychlil, zpomalil, otočil se nebo začal blikat barevným světlem. Práce to byla velmi zajímavá a zábavná a příště určitě vyzkoušíme těžší level.
Za organizátory:
Miroslava Pýchová a Marie Pruskavcová