Setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami a vedením školy proběhne v úterý 16. 6. 2026 v 16 hodin v jídelně školy. Další info zde.
Děti z 2. oddělení se jedno odpoledne věnovaly svým kamarádům z prvních tříd a seznamovaly je s ozoboty. Práce to byla velmi zajímavá a zábavná. Čtvrťáci vzali úkol zodpovědně a menším dětem vše podrobně vysvětlili, ukázali a pak jim pomáhali při budování drah pro roboty. Všichni jsme si toto vzájemné odpoledne maximálně užili.